Brašnářství Tlustý a spol.  Tlustý a spol.   Ručně šité kožené výrobky na celý život 

Videa z mojí dílny

Jak se dělá opasek na celý život

 

Echte leder šmejdy co mi nosíte na opravu
Obchodní podmínky

 

Jak se dá u nás platit

Vzhledem k tomu, že děláme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Platit lze převodem nebo platební kartou (na eshopu přes platební bránu Gopay), případně při objednání výrobku na dílně v hotovosti. Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímáme.

Dodací lhůta

Výrobky z naší dílny dodáváme do cca 4 týdnů od zaplacení a dodání zadání a všech podkladů (např. správná grafika pro vyrobení loga). Při nedostupnosti materiálu a při kapacitních špičkách se může tento termín úměrně prodloužit (o prodloužení Vás budeme v přůběhu realizace zakázky informovat). Pokud potřebujete výrobek přesně na termín, toto prosím uveďte při objednávce. Upřednostňujeme zakázky, které jsou dohodnuté na přesný termín. Zákazník bere toto na vědomí a prodloužení termínu z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy.

Jak dopravujeme

Naše výrobky k Vám posíláme službou Balík do ruky České pošty nebo PPL. Na Slovensko a do jiných států posíláme prostřednictvím dopravce TNT a jeho služby Economy express. Výrobky lze také vyzvednout osobně u nás na dílně.

Kontrola po dodání

Přestože každý kus od firmy Tlustý a spol. prochází při zpracování průběžnou a i finální kontrolou kvality, prosím po dodání zboží si jej pořádně prohlédněte a oznamte nám případné zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoli rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství nebo ceně), prosím dejte nám vědět, věc bude obratem napravena Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, budeme mít za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

Odstoupení od smlouvy

Pozor, pro výrobek z tohoto webu, který je pro Vás vyrobený v naší dílně na zakázku neplatí obvyklá 14 doba pro vrácení zboží koupeného na internetu bez udání důvodu, kterou znáte z běžných eshopů, které obchodují se zbožím. Výrobek tak není možno vrátit, co je jednou objednáno a zaplaceno, to pro Vás vyrobíme a pak budeme rádi servisovat. Při koupi prosím toto berte v potaz.

Doživotní záruka a reklamace

Na všechny výrobky dáváme doživotní záruku. Slovem "doživotní" je myšleno do konce přirozené životnosti výrobku, ne do konce života majitele, ani případných dědiců. Naše výrobky jsou dělané tak, aby měly výrazně delší životnost než výrobky běžné. Jsou pevnější, šité pevnými nítěmi a nejsou nijak ošizené. Naše výrobky vydrží ze zkušenosti i 25 let, více nepamatujeme.

Kožené výrobky jsou de facto nezničitelné, proto, pokud se Vám kdykoliv roztrhne šev, upadne nýt nebo něco podobného, tak prosím zavolejte, na tyto vady se přesně vztahuje naše doživotní záruka - i ten nejlepší výrobek potřebuje péči a servis.

Useň (kůže) je přírodní materiál, díky tomu má každý kus lehce odlišnou strukturu, texturu a barevný odstín, ve spojení s nesprávnou kalibrací většiny monitorů se může finální odstín lišit. Je tedy vždy lepší s za námi zastavit a vše si vybrat osobně.

Pozor, o výrobek je samozřejmě nutno pečovat, ke každému výrobku je od nás přiložen lísteček s instrukcemi. Doživotní záruka se samozřejmě nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí.

Zejména se jedná o tyto jevy: fleky od deště a namočení, vyšisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, vrypy od nehtů, kamenů a jiných ostrých předmětů, protržení podšívky nebo kůže samotné ostrým předmětem, utržení části výrobku silou, "rozhýbání" kůže běžným používáním apod.

Při reklamaci zakoupeného zboží prosím zašlete nebo doneste reklamované zboží na adresu naší provozovny. Doporučujeme Vám ale předem zavolat a domluvit detaily. K zásilce nemusíte nic přikládat, protože my si naše výrobky poznáme, jen na lístek popište vadu. Zboží prosím zabalte do obalu, aby se při přepravě nepoškodilo, nezmoklo apod.

Po vyřízení reklamace Vám zašleme na naše náklady opravené nebo nové zboží zpět maximálně do 30 dnů ode dne přijetí reklamace. V případě, že nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, spojíme se s Vámi a domluvíme kdy bude věc hotová.

Občasník

Našim zákazníkům čas od času rozesíláme mailem občasník. Z hlediska zákona se jedná o obchodní sdělení. Tím, že se stanete naším zákazníkem nám dáváte souhlas se zasláním obchodního sdělení. Pokud si nepřejete od nás dostávat maily, můžete se z odesílání v každém emailu odhlásit.


Děkujeme za objednávku a doufáme, že Vám budou naše výrobky dobře a dlouho sloužit.

 

S úctou

 

Ivan Petrův

ředitel