Brašnářství Tlustý a spol.  Tlustý a spol.   Ručně šité kožené výrobky na celý život 

NEJPRODÁVANěJŠÍ

Videa z mojí dílny

Jak se dělá opasek na celý život

 

Echte leder šmejdy co mi nosíte na opravu
HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY

Rosteme a hledáme do našich řad odvážné, pracovité, rovné a odhodlané lidi, kteří chtějí dokázat něco víc, než sedět v kanceláři nebo chodit do "zaměstnání".

Naše podnikání jsme založili na "Službě veřejnosti", tradičním řemesle a touze dokázat o čem jiní jen sní. Budujeme prémiové online brašnářství a chceme s ním udělat díru do Světa.

Hledáme proto posily na tyto pozice:

 

Vedoucí výroby

Hledáme do týmu spolehlivého člověka - vedoucího výroby, organizátora, plánovače výroby, nákupčího - vše v jedné osobě, který by zajistil, že:

- všechny zakázky budou dodány včas
- lidé budou vědět co mají dělat
- materiál na zakázky bude včas připraven na dílně
- najde si sám další lidi do týmu
- zoptimalizuje pracovni postupy a náklady výroby
- udrží špičkovou kvalitu zpracování výrobků
- sežene stroje které chybějí
- zařídí vše další co je potřeba aby výroba šlapala jako hodinky i přesto, že zakázek přibývá.

Co požadujeme:
- schopnost řešit problémy a poradit si za každých okolností
- schopnost řídit lidi v dělnických profesích (praxe ve výrobě a s vedením lidí ve výrobě podmínkou)
- preciznost
- Angličtina slovem i písmem na komunikační úrovni pro nakupování v zahraničí a komunikaci po mailech a telefonech podmínkou.
- ŘP sk. B podmínkou, aktivní řidič, vlastní auto výhodou
- PC - zběhlý uživatel - práce s účetním systémem Pohoda (Sklady), Excelem, jednoúčelovými aplikacemi
- SŠ vzdělání, VŠ není podmínkou

 

Přípravář/Expedice/Logistik

hledáme zručného, šikovného a spolehlivého člověka - ideálně vyučeného třeba od jiného řemesla, který by se rád začal učit postupně brašnařinu a dokázal by od začátku pomoci s jednoduššími úkony - připravit materiál, nakrájet, přivézt, odvézt, nakoupit materiál, pomoci s balením balíčků apod. Pozor: tahání materiálu není pro trasořitky.

Vzdělání: vyučený, ŘP B, časově flexibilní.

 

Brašnáři

dále hledáme zručné brašnáře a brašnářky s praxí - vyučené a ideálně s praxí ve větším provozu - zkušenosti s krájením, šitím, sériovou i kusovou výrobou. Lidi s láskou a citem pro toto vymírající řemeslo - ne samouky. Jak pro dílnu v Praze, tak pro dílnu  v Třebíči.

Vzdělání: vyučený, ŘP B, časově flexibilní.

 

Šičky

Pro naší dílnu v Třebíči hledáme samostatné šičky, které mají zkušenost s prací s kůží, ideálně z kožedělného podniku - kožená galanterie. Nástup ihned.


Obchodník/Junior/Zákaznický servis

do obchodního týmu hledáme šikovného, komunikativního a časově flexibilního člověka. Komunikace se zákazníky po mailu, telefonu, Facebooku - vždy online a vždy připraven řešit s úsměvem a pochopením přání našich zákazníků. Vedle řešení objednávek a komunikace se zákazníky bude Vaší prací také expedice, balení a kontrola kvality.

Vzdělání: SŠ, ŘP B, Angličtina na komunikativní úrovni samozřejmostí, slovem i písmem, časově flexibilní.


Obchodní zástupci pro kraje

Hledáme obchodní zástupce pro jednotlivé kraje ČR. Vítězům výberu nabízíme roční exkluzivitu na daný region. Požadujeme tah na bránu, naprostou samostatnost, obchodní kontakty do firem v daném kraji. Vaším úkolem bude prodávat výrobky našeho brašnářství jako luxusní dárky firmám v regionu, který budete mít na starosti. Pouze provizní prodej, možnost rozvinutí vlastní sítě zástupců v daném regionu.

 

Všichni kandidáti prosím posílejte životopisy a motivační dopisy na mail@romantlusty.cz . Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní rozhovor.