Brašnářství Tlustý a spol.  Tlustý a spol.   Ručně šité kožené výrobky na celý život 

NEJPRODÁVANěJŠÍ

Videa z mojí dílny

Jak se dělá opasek na celý život

 

Echte leder šmejdy co mi nosíte na opravuŘEKNI ŠMEJDU NE!

 

 

Ano, i takovéhle šmejdy nám nešťastní nosíte do dílny. Takovéhle opasky se prodávají v běžné obchodní síti, a to i v obchodech známých značek. Tak, jako se do Čech vozí nekvalitní potraviny, tak sem firmy vozí také kožené výrobky podřadné kvality. Jsou plné náhražek a s kvalitní kůží mají pramálo společného. Jsou dělané na cenu a rozpadnou se po pár měsících.

 


Máte roztrhaný opasek? Pošlete nám ho a dostanete od nás OPASKOVNÉ 500,- Kč

 

Také se Vám stalo, že Vám po pár měsících "kožený" opasek, který jste si koupili, začal praskat, začal z něho lézt papír a nítě?

Chceme, aby tak jako za Baťů byli Češi nejlépe obutí v Evropě, tak aby za Tlustých si mohl každý Čech dopřát kvalitní, neošizený kožený opasek, který mu vydrží léta.

Proto v roce 2018 každému, kdo nám do dílny přinese, nebo nám poštou pošle svůj starý, rozbitý opasek, dáme Opaskovné - příspěvek na koupi nového opasku ve výši 500 Kč (slevový kupon).

Uvolnili jsme prvních 500 000 Kč z firemního rozpočtu a kupony na opasky čekají na prvních 1 000 lidí, kteří nám do dílny pošlou nebo přinesou rozbité opasky.

 

PODMÍNKY:

- NA JEDEN OPASEK LZE UPLATNIT POUZE JEDEN VOUCHER

- VOUCHER NA OPASKOVNÉ SE NEDÁ KOMBINOVAT S DALŠÍMI SLEVOVÝMI AKCEMI

- PLATNOST VOUCHERU JE 30 DNÍ OD OBDRŽENÍ

 


 

Pošlete selfie, pošleme Vám OPASKOVNÉ

Pokud nemůžete opasek poslat nebo přijít, stačí když nám pošlete na adresu reknismejdune@brasnarstvitlusty.cz pošlete svoje selfie s tím ošklivým opaskem, kterého se chcete zbavit. My Vám jako odměnu pošleme kupon na OPASKOVNÉ ve výši 500 Kč.


 

 

Kvalita na prvním místě

V naší brašnářské dílně vyrábíme kvalitní opasky z prvotřídní hovězí kůže. Žádné náhražky, žádné papírové výztuhy, jen pevná hovězí kůže. Osazujeme je prvotřídními nerezovými nebo mosaznými sponami, vyrobenými na zakázku jen pro naši dílnu. Tyto spony se Vám nemohou oprýskat - jsou z nerezu nebo z mosazi.Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci

Pokud chcete mít opasek, který se Vám jen tak nerozpadne, a který vám bude sloužit dlouhá léta, pošlete nám Váš rozbitý opasek, přidáme ho na "Zeď hrůzy" a Vám pošleme poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup opasku na našem eshopu.

 


Doživotní záruka

 

Na všechny naše opasky dáváme doživotní záruku. Pokud se Vám na opasku od nás cokoliv rozbije, zdarma Vám jej opravíme.

Dopřejte si opasek na míru

Uděláme pro Vás opasek přesně na Vaši míru, podle Vašeho stylu a vkusu. Vyberte si z několika barev kůže, typ spony i barvu prošití a my Vám opasek vyrobíme dle Vašeho přání.