Milí zákazníci, fandové i příznivci, 

neuvěřitelné se stalo skutkem. Tento rok slavíme 100 000 zákazníků, ano JE VÁS STO TISÍC ZÁKAZNÍKŮ. Oslovit 100 000 z Vás, nadchnout Vás pro kvalitní výrobek a obsloužit Vás nám trvalo osm let. Nikdy jsme netušili, že se nám Vás tolik povede oslovit a že věci od Tlustého se budou nosit od Aše po Frýdek-Místek. Každý z Vás od nás chtěl jinou věc, unikát, originál - věc, kterou jen tak druhou nenajdete, kterou v obchodě nekoupíte. Mnoho z Vás se k nám vrací i se svými rodinami. 

Píšete nám krásné děkovné dopisy, jakou Vám udělaly výrobky od nás radost. Sto tisíc z Vás nosí naše opasky, peněženky, brašny a aktovky. Výrobky od nás Vám slouží a drží a drží. A my doufáme, že budou držet a dělat Vám radost další roky. Jedeme dál. Vstupujeme do dalšího - devátého roku na naší cestě k obnově českého brašnářského řemesla. Děkujeme Vám za přízeň, fandění a důvěru.

A vy, kdo nás ještě neznáte, váháte nebo od nás zkrátka od nás ještě nic nemáte - přidejte se ke 100 000 spokojených zákazníků, kteří už vědí, že kvalita a originalita za to stojí.

 

Tým Brašnářství Tlustý a spol.