Dámská kožená peněženka zipová Premium - tmavě modrá - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

Dámská kožená peněženka z řady Tlustý Premium je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kožená peněženka zipová Premium - tmavě modrá - OUTLET

Cena aktuální konfigurace
EUR 249
Popis produktu

Dámská kožená peněženka zipová - Premium

Dámská peněženka s uzavíráním na zip je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy - z řady Tlustý Premium. Je vyrobena ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés.

 

Tato luxusní peněženka poteší i tu nejnáročnější ženu. Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Tento prvotřídní doplněk se bude velmi dobře vyjímat v dámské kabelce a bude dobře reprezentovat svou majitelku.

 

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže.  Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Peněženka je dostatečně prostorná, obsahuje dostatek oddílů na karty, peníze i bankovky, a dá se uzavřít na zip. 

Výbava:

  • Mincovník
  • 8 kapes na karty
  • 2 oddíly na bankovky
Specifikace

Peněženka je vyrobena ze špičkové luxusní usně - německé valchované teletiny. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

 

Tento typ prémiové kůže se používá na peněženky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka neroztrhla při každodením nošení a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

 

Peněženka má rozměry 19cm x 11cm x 3cm.  Do peněženky tak pohodlně dáte jak všechny české bankovky tak i Eura.

Tento typ peněženky je velmi oblíbený díky svému nadčasovému a praktickému designu a zabezpečení na zip. Vše je navrženo tak, aby peněženka vydržela bez problému své majitelce při dobrém zacházení sloužit 5 a více let. 

 
Uvnitř je 12 oddílů na karty nebo vizitky, uzavíratelná kapsa na zip, uprostřed zabezpečený oddíl na mince a dva oddíly na bankovky či účtenky.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit dlouhá léta.