Welcome to Tlusty & Co.
CHOOSE THE RIGHT STORE FOR YOUR LOCATION. You are trying to visit store, which may not dispatch to your location. Please choose store for your location.
I don't care, go to this online store
Welcome to Tlusty & Co.
CHOOSE THE RIGHT STORE FOR YOUR LOCATION. You are trying to visit store, which may not dispatch to your location. Please choose store for your location.
I don't care, go to this online store
Willkommen bei Tlusty & Co. – Ihrer Online-Auftrags-Täschnerei
Vítejte v Brašnářství Tlustý a spol.
VYBERTE OBCHOD. Navštívili jste obchod, ze kterého Vám nemusíme být schopni zaslat zboží. Prosím zvolte eshop pro zemi, ve které právě jste.
Ano, chci přesto jít do tohoto eshopu

Tento výrobek odesíláme ihned!

Dámská peněženka zipová - Premium

Doba dodání:
3 dny

Dámská peněženka z řady Tlustý Premium je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality. Je vyrobena ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés. Tato peněženka uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Fotky jsou pouze ilustrační.
Novinka
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská peněženka zipová - Premium

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Fjord - Taupe
Fjord - Taupe

help více info.
Fjord- červený
Fjord- červený

help více info.
Fjord- černý
Fjord- černý

help více info.
Fjord- tmavě modrý
Fjord- tmavě modrý

help více info.
Fjord béžový
Fjord béžový

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 259
Popis produktu

Dámská peněženka s uzavíráním na zip je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy - z řady Tlustý Premium. Je vyrobena ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés.

 

Tato luxusní peněženka poteší i tu nejnáročnější ženu. Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Tento prvotřídní doplněk se bude velmi dobře vyjímat v dámské kabelce a bude dobře reprezentovat svou majitelku.

 

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže.  Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Peněženka je dostatečně prostorná, obsahuje dostatek oddílů na karty, peníze i bankovky, a dá se uzavřít na zip. 

Výbava:

  • Mincovník
  • 12 kapes na karty
  • 2 oddíly na bankovky 

 

 

Specifikace

Peněženka je vyrobena ze špičkové luxusní usně - německé valchované teletiny. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

 

Tento typ prémiové kůže se používá na peněženky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka neroztrhla při každodením nošení a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

 

Peněženka má rozměry 19cm x 11cm x 3cm.

Tento typ peněženky je velmi oblíbený díky svému nadčasovému a praktickému designu a zabezpečení na zip. Vše je navrženo tak, aby peněženka vydržela bez problému své majitelce při dobrém zacházení sloužit 5 a více let. 

 
Uvnitř je 12 oddílů na karty nebo vizitky, uzavíratelná kapsa na zip, uprostřed zabezpečený oddíl na mince a dva oddíly na bankovky či účtenky.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit dlouhá léta. 

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Kožené peněženky na zakázku a s monogramem, Ihned k odběru, Tlustý Premium, Dámská kolekce, Dámské kožené peněženky, Velké kožené peněženky, Peněženky na mince, Luxusní kožené peněženky, Kožené peněženky na zip