Taková je novinka z dílny české rodinné firmy Brašnářství Tlustý, kterou si lze stylově vybavit kancelář nebo domácnost v době stále častější home office. Kožená podložka ve speciální úpravě kombinuje funkčnost s odolností a díky široké paletě barev ladí s každým interiérem.
Kancelář nebo pracovní kout se stává běžnou součástí českých domovů a spolu s tím rostou nároky na vzhled a kvalitu jeho vybavení. Kožená podložka splňuje ty nejnáročnější požadavky a přitom si zachovává veškeré vlastnosti přírodní kůže – je příjemná na dotyk, přirozeně měkká a teplá. Předností je speciální povrchová chromočiněná úprava, díky níž podložka zvládne i vylitou tekutinu a neodírá se. Korek s příměsí pryže použitý na rubové straně zase zaručí, že podložka neklouže na stole a dobře drží.
 
Pocitový komfort jde ruku v ruce s maximální funkčností, kterou od podložky na pracovní stůl uživatel potřebuje. Díky dostatečným rozměrům se na ni pohodlně vejde myš s klávesnicí, případně i další psací potřeby. Povrchová úprava zaručuje kvalitní odezvu u myší s optickým či laserovým snímačem a podložka se proto skvěle hodí také skleněné nebo lesklé desky stolu, které normálně mívají se snímači problémy.
 
Elegantní podložka pod klávesnici z dílny Brašnářství Tlustý je k dostání v 16 barevných odstínech a několika rozměrech, takže ji lze přizpůsobit jakémukoliv pracovnímu prostředí a snadno sladit s interiérem firmy, domu či pracovny. Samozřejmostí je i výroba podložky na míru podle individuálního přání zákazníka.
Rozměry: od 50 x 30 cm do 100 x 40 cm
Povrch (rub a líc): Pravá kůže a korek s příměsí pryže
Cena: od 1 990,-

O společnosti:

Dílna Brašnářství Tlustý se od roku 2013, kdy obnovila svůj provoz, specializuje na manufakturní výrobu kožených produktů s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Veškeré výrobky jsou dělány na zakázku, kus po kusu, ručně a pečlivě za použití tradičních postupů, s pokorou a láskou k materiálu. Mezi produkty nechybí peněženky, pouzdra, opasky, tašky přes rameno a do ruky, aktovky i špičkové cestovní tašky, kožené zápisníky, dámské kabelky, pánské boty nebo kožené náramky. Brašnářství Tlustý se snaží pozvednout tradiční české brašnářské řemeslo a propracovat se až na světovou špičku.
 
Zdroj: www.techzon.cz/brasnarstvi-tlusty-designovou-podlozku-designova-podlozka-pod-klavesnici-a-mys-ktera-vydrzi-i-pro-dalsi-generaci-a-zaroven-je-plne-funkcni/