Business messenger 13" (2019) Hnědý

Doba dodání:
3 dny
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Business messenger 13" (2019) Hnědý

Cena
EUR 699
Popis produktu

Kožený Business Messenger 13" nové generace

Luxusní brašna z italské, strukturované, hovězí kůže v hnědé barvě. Navržena tak, aby bez problémů pojmula notebook o rozměru 13”, je nadčasovým doplňkem pro každého businessmana.

Celá brašna se zapíná kovovým zipem od značky Riri, které patří mezi nejlepší na světě. Zvenku je velká kapsa se s krytým zipem, součastí je i vysocezátěžový textilní popruh přes rameno, který si nastavíte jak potřebujete.

Doplněk:

Tento nový Business messenger je vyrobený tzv do věnce, takže již nemá lem (jako u předešlé kolekce), nyní je brašna doplněna o nové chromčiněné materiály, které drží svůj odstín a vypadají stále velmi pěkně i po delší době užívání. 

Podšívky:

Do našich výrobků používáme jako podšívku velmi odolný materiál z mikrovlákna. Podšívky z mikrovlákna jsou té nejvyšší kvality. Při dobrém zacházení vydrží mnoho let. Při zašpinění se velmi dobře čistí a neprodírají se. Tento messenger má červenou podšívku, která vypadá velmi luxusně.

Rozměry:

délka 35 cm x výška 27 x hloubka 8 cm (vnější rozměr, bez držátek)

Do hotového výrobku již nelze razit!

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Ihned k odběru