Business pouzdro na karty - hnědé - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

Kožené pouzdro na karty z nové řady Premium peněženek je luxusní výrobek nejvyšší třídy a kvality. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející ze severu Itále z rodinné koželužny. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Business pouzdro na karty - hnědé - OUTLET

Cena aktuální konfigurace
EUR 59.25
Popis produktu

Business kožené pouzdro na karty 

Pouzdro na karty je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se jako doplňková malá peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Pouzdro na karty má 8 oddílů na karty, dva z vnější části a 6 uvnitř. Pouzdro je uzavíratelné na druk. Je tenké, elegantní a praktické. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Specifikace

Rozměry pouzdra : 10 cm výška, 8,5 cm délka (17,5 cm otevřená), 1 cm šířka.

 

Pouzdro je na první pohled příjemně malé a nebude Vám nikde překážet. Peněženku vyrábíme z prvotřídní hovězí usně.

Tento typ prémiové kůže se používá na všechny peněženky světoznámých značek.

Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak. Navíc díky své jemné přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

 

Související výrobky
Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Ihned k odběru - kvalitní výrobky z kůže pro muže i ženy, Tlustý Outlet