City

Doba dodání:
4 týdny

Prostorná a velmi lehká kabelka City představuje nadčasovou dámskou kabelku. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:City

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 19.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 479
Popis produktu

Městská kabelka City patří dlouhodobě mezi jedny z nejoblíbenějších dámských kabelek. Hodí se vycházky do města a na společenské i pracovní schůzky. Je dostatečně prostorná a vejde se do ní i menší notebook či pracovní desky. Je to také ideální pomocník na dovolené při procházkách po městě nebo do baru. Je vyrobená ze speciální valchované italské kůže, což kabelce dodává přírodní vzhled a nepůsobí na ní nic uměle.

Vše tvoří poctivá přírodní kůže se strukturou, díky které na ní nejsou vidět drobná mechanická poškození (jako například škrábance a vrypy). 

Každý typ kůže se pokaždé trochu liší a Vy tak budete vlastnit vždy jedinečný originál. Kabelka je na omak příjemně měkká a vnitřní část je zcela bez podšívky. Na vrchní straně se uzavírá za pomocí dvou magnetů a nic Vám z ní tak nemůže nechtěně vypadnout. Uvnitř kabelky je další kapsa (na cennosti, nebo malovátka) uzavíratelná za pomocí bezporuchových kovových zipů YKK z Japonska.

Kabelku City můžete nosit v ruce, nebo přes rameno díky nastavitelnému popruhu - standardně je popruh od nás nastaven na výšku 170 cm, ale dá se upravit až na výšku postavy 185 cm.

Specifikace

Rozměry kabelky Citi jsou: 37 x 20 cm x 31 cm  (délka x šířka x výška). 

Kabelka je vyrobená z třísločiněné valchované usně, kterou si pro tento účel necháváme speciálně dovážet až z Itálie - konkrétně z tradiční oblasti koželužen - Santa Croce​. Kůže má velice jemnou strukturu, je příjemná na omak a používá se výhradně na výrobky nejlepších luxusních módních značek. 

Vnitřní část kabelky pak tvoří rubová strana kůže, která dává kabelce více “přírodní vzhled”. Všechny zipy pochází z věhlasné švýcarské dílny značky YKK, která je výrobou zipů proslulá. Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). 

Veškeré ozdobné kování je v zastařeném černém odstínu a necháváme si jej vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Doplňující informace

Ražba monogramu nebo loga na luxusní koženou kabelku City

Na kabelku City Vám rádi vyrazíme monogram a uděláme tak z kabelky naprosto unikátní dárek.

Na dámskou kabelku City nejčastěji razíme iniciály jména a příjmení. Kabelka City s vyrytým monogramem se skvěle hodí jako dárek pro Vaše milované slečny a dámy, kterým tak můžete věnovat opravdu krásnou a zároveň velmi osobní věc.

Díky ní si obdarovaná žena na Vás vzpomene s láskou pokaždé, když si tuto výjimečnou a na míru dělanou kabelku vezme do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi na kabelku umístíme dle Vašeho přání - monogram razíme standardně do pravého dolního rohu předního dílu kabelky. Pokud si přejete jiné umístění, není problém nás kontaktovat nebo napsat kam si ražbu přejete do poznámky v objednávce.

Na vnitřní kapse je pak vyraženo naše logo Brašnářství Tlustý.

Doživotní záruka na dámskou koženou kabelku City

Na všechny naše kožené dámské kabelky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na naší kabelce City cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Dámské kabelky