Kabelka City Lady

Doba dodání:
8 týdnů

Elegantní a praktický dámský klopnový messenger, ideální pro denní nošení. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kabelka City Lady

Cena
EUR 649
Popis produktu

 

Představujeme Vám náš nový dámský messenger City Lady. S rozměry 30 x 22,5 x 10,5 (cm) nabízí messenger dostatek prostoru pro vše, co potřebujete během dne nosit. Hodí se na vycházky do města a na společenské i pracovní schůzky. Kromě deštníku, A5 diáře, peněženky a kosmetických potřeb, můžete dovnitř vložit i další věci. Je vyrobená ze speciální valchované italské kůže, což kabelce dodává přírodní vzhled a nepůsobí na ní nic uměle.

Každý typ kůže se pokaždé trochu liší a Vy tak budete vlastnit vždy jedinečný originál. Kabelka je na omak příjemně měkká, její vnitřek má částečnou usňovou podšívku a disponuje zipovou zavěšenou kapsou pro bezpečné uložení vašich věcí. Na vrchní straně se uzavírá za pomocí dvou magnetů a nic Vám z ní tak nemůže nechtěně vypadnout. Uvnitř kabelky je další kapsa (na cennosti, nebo šminky) uzavíratelná za pomocí bezporuchových kovových zipů ze Švýcarska.

Messenger má také polohovatelný popruh šířky 3 cm, což umožňuje jeho snadné nastavení pro pohodlné nošení. Standardně je popruh od nás nastaven na výšku 170 cm, ale dá se upravit na vyšší i nižší postavu.

 

Specifikace

Rozměry messengeru City Lady jsou: 30 x 22,5 x 10,5 cm (délka x šířka x výška). 

Kabelka je vyrobená z třísločiněné valchované usně, kterou si pro tento účel necháváme speciálně dovážet až z Itálie - konkrétně z tradiční oblasti koželužen - Santa Croce​. Kůže má velice jemnou strukturu, je příjemná na omak a používá se výhradně na výrobky nejlepších luxusních módních značek. 

Vnitřní část kabelky pak tvoří rubová strana kůže, která dává kabelce více “přírodní vzhled”. Všechny zipy pochází z věhlasné japonské značky YKK, která je výrobou zipů proslulá. Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). 

Veškeré ozdobné kování je v zastařeném černém odstínu a necháváme si jej vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka, Dámské kabelky