25. 09. 2014
banner.jpg

Milí přátelé a fandové, 

od minulého postu uplynul skoro půl rok. Léto kolem nás profrčelo ani jsme se neotočili, a je tu už zase lezavý a chladný podzim. Někdy se ani nechce věřit, co všechno se od jara u nás událo.

Děláme co můžeme, abychom dodali zákazníkům co jsme slíbili, abychom stabilizovali překotně rostoucí firmu, jezdíme po konferencích, na kterých se nás ptají jak jsme dokázali odstartovat ve skomírající brašnářské branži, kupujeme stroje, zaučujeme nové lidi.

Teď nás ale čeká zkouška ohněm - příprava na letošní Vánoce. Máme z nich po zkušenosti z minulých Vánoc, kdy jsme byli v dílně do nocí a do úmoru, dost obavu a děláme vše proto, abychom zájem a očekávání Vás, zákazníků nezklamali. Ono je něco jiného odbavit 100 zakázek měsíčně a něco jiného jich odbavit 800 až 1000 měsíčně. Každou jinou, a každé věnovat stejnou péči a nic nezkazit. Je to někdy na zbláznění.

Pro letošní podzimní a vánoční období jsme připravili několik novinek a překvapení, které bychom Vám rádi s předstihem představili.


Nové materiály
Asi největší a nejvýraznější novinkou budou na podzim nové typy kůží, tzv. pull-up kůže. Z Itálie je po roce shánění a testování na cestě několik odstínů velmi zajímavých a efektních voskovaných kůží. Krásně vypadají a pěkně stárnou a hlavně mají tzv. pull-up efekt. Tyto kůže se nedaly v ČR od lokálních výrobců vůbec sehnat, ale nám se minulý rok v Bologni tak líbily, že jsme je museli mít. Letos na podzim bude černá, šedá, tmavě modrá, lahvově zelená i ostře zrzavá.Semišové podšívky
Druhou dobrou zprávou je, že jsme k našim tradičním brokátům zařadili do nabídky velmi fajnovou koženou semišovou podšívku. Na omak je prostě fantastická. Dle všech doporučení a znalců by měla vydržet více než látka (i ta nejkvalitnější látka je jen látka a jednoho dne se prodře). Máme ji v několika odstínech (černá, krvavě červená, tmavě modrá, šedá), takže můžeme kombinovat a experimentovat.  Kombinace modrá-šedivá, černo-červená, šedo-červená apod. vypadají skvěle.Nejprodávanější typy messengerů budou k okamžitému odběru
Ne každému vyhovuje 4-6 týdnů čekání na zakázkově dělanou věc. Na začátku září jsme se proto rozhodli, že už na podzim připravíme některé typy messengerů už předvyrobené, k okamžitému odběru. Díky novým posilám v messengerovém týmu každý měsíc vyrobíme několik desítek messengerů v různých malých sériích po 5-10 kusech. Zákazníci tak už nemusejí čekat a ještě ho budou moci koupit za současnou cenu. Kdo má rád speciality, nové materiály a chce mít unikát, ten může využít naší zakázkové výroby. Díky novým materiálům je možné si více vymýšlet a vytvářet unikátní kombinace.

 

 

Money clipy a další drobné výrobky
Lidé chodí a říkají, že by se jim hodily drobné, praktické věci z kůže, tak jsme sedli a vymysleli pár vychytávek - první z nich jste možná už viděli na Facebooku. Sehnali jsme silné neodymové magnety a udělali tzv. money clip - svorku na bankovky, neuvěřitelně praktická věc do kapsy u kalhot. Ty magnety jsou tak silné, že bez problémů secvaknou svazek bankovek tak, že nevypadnou. Do Vánoc ještě chystáme další příjemné drobnosti (mincovky, vizitkáře, pouzdra na karty apod.) , ale o tom až v nějakém z příštích postů.Ručně psané přání s věnováním
A aby toho nebylo málo, napadlo nás, že k ručně dělanému výrobku, který hodně z Vás uvažuje jako o osobním a nevšedním dárku, patří i ručně psané přání. Proto jsme s naší novou posilou, paní Alenkou začli pilně trénovat pravý krasopis. Kdo bude chtít, tak tomu již brzy budeme moci na přání vypsat přání s věnováním tak jako to bylo před sto lety. Nikde jsme nic podobného neviděli a připadlo nám, že by to mohla být pěkná třešnička na dortu :-) Třeba pokud se rozhodnete věnovat výrobek od nás jako vánoční nebo narozeninový dárek.

 

Další příspěvky