Monogram je ozdobou pro každou peněženku

Vyrábíme kvalitní kožené peněženky s monogramem. Peněženky z naší brašnářské dílny jsou dělané na zakázku, kus po kusu. Pro každého individuálně. Monogram peněženku ozdobí a dodá jí velmi osobní kouzlo.

Poznejte i Vy rozdíl mezi peněženkou z běžného obchodu a peněženkou udělanou na zakázku přímo pro Vás a od brašnáře.

 

 

 

Jedinečný originál

Každý peněženka od nás je originál. Vyberte si typ, který vám vyhovuje, a barvu kůže, dále výbavu (jestli chcete navíc přepážku na bankovky nebo zapínání na druk). 

U nás si můžete navíc vybrat i jedinečné a neobvyklé barevné kombinace - barvu vnitřní i vnější kůže. Vyberte si z dostupných odstínů a my Vám peněženku ušijeme podle Vás.

 

Klasické písmo

Do peněženek razíme monogramy na starých zlaticích lisech značky Stehlík. Tyto knihařské lisy se používali v knihařské výrobě před několika desítkami let, a slouží stále skvěle. Monogram je umístěn v pravém dolním rohu peněženky. Na přání jej dokážeme umístit také dovnitř.

 

 

 

Osobní dárek

Mnoho zákazníků hledá pro své blízké pěkný dárek - něco speciálního, výjimečného, co v obchodě nekoupíte. Právě peněženka s monogramem, ručně dělaná, z kvalitní kůže je vítaným dárkem pro muže i ženy. Do peněženek dokážeme slepotiskem vyrazit na přání i složitější tvary a loga.