Vyrábíme kožené peněženky i jen na karty

Nebaví Vás nosit mince v peněžence? Máte hodně karet? V našem brašnářství Vám vyrábíme několik typů peněženek pouze na karty. Ať už hledáte mini peněženku na pár karet, nebo pevnou peněženku, nebo business útlou peněženku, nebo velkou peněženku na až 16 karet, u nás si vyberete podle svého vkusu a stylu.

Vyrábíme kvalitní kožené peněženky, které majitelům slouží dlouhá léta. Každou peněženku vyrábíme podle přání budoucího majitele. Kus po kusu. Poznejte i Vy rozdíl mezi peněženkou z běžného obchodu a peněženkou udělanou na zakázku přímo pro Vás a od brašnáře.

 

 

 

Jedinečný originál

Každý peněženka od nás je originál. Vyberte si typ, který vám vyhovuje, a barvu kůže, dále výbavu (jestli chcete navíc přepážku na bankovky nebo zapínání na druk). 

U nás si můžete navíc vybrat i jedinečné a neobvyklé barevné kombinace - barvu vnitřní i vnější kůže. Vyberte si z dostupných odstínů a my Vám peněženku ušijeme podle Vás.

Pokud by jste měli zájem o naprostý speciál, tedy o peněženku, která bude vyrobena například tak, aby Vám ladila s barvou kůže na botách (jde o takzvanou patinaci), prosím kontaktujte nás. 

 

 

Ražba monogramu nebo loga

Pokud si chcete udělat radost, nebo dát peněženku jako dárek, nechte si od nás vyrobit peněženku s monogramem. Monogram na peněženky razíme na starém knihařském lisu československé výroby - (zn. Stehlík z roku 1947). Můžete si zvolit různý počet písmen. Do peněženky dokážeme na přání vyrazit i logo nebo speciální znak nebo erb.