Milí zákazníci, fandové i příznivci Brašnářství Tlustý,

solidarita z minulého jara je tatam, o koronavirusu nechce nikdo ani slyšet, všichni jsme z toho unavení. Jsou mezi námi ale lidé, kteří to odnesli ještě více než my. 

Nám se minulý rok díky objednávkám od Vás všech dařilo, tento rok slavíme navíc 100 000 zákazníků, a proto bychom rádi vrátili společnosti část našeho úspěchu. 

Spouštíme proto projekt Damekilo.cz - z každé objednávky, kterou u nás uděláte dáme 100 Kč na projekt, o kterém si myslíme, že za to stojí. Přidejte se k nám. 

Každé kilo pomůže!

Stovku - kilo má v kapse každý. Utrácíme tuto částku každý den za často nevýznamné věci. Když každý z nás dá kilo, vy i my, a když se takových „kil“ sejde hodně, může to pomoci dobré věci. Pojďme společně každý dát kilo a pomoci lidem, kteří jsou na tom opravdu zle.

Ode dneška proto každý kdo si u nás koupí klíčenku s logem Dámekilo.cz přispěje 100 Kč na projekt měsíce.

Pokud budete chtít přispět více, budete si moci ke každému výrobku zadat "příplatek" od 100 - 500 Kč. Každé kilo pomůže. Každý kdo se připojí a "dá kilo", od nás dostane symbolickou klíčenku s logem Damekilo.cz zdarma jako odměnu a poděkování za účast na tomto dobročinném projektu.

Vždy na začátku měsíce vyhlásíme, jaký projekt chceme daný měsíc podporujeme.

V lednu dáme kilo na Obedyprodeti.cz

Je to neuvěřitelné, ale v roce 2021 jsou tisíce českých dětí bez teplého oběda. No kde to jsme?! Proto jsme se rozhodli v lednu dát výtěžek z prodeje symbolických klíčenek a Vašich příspěvků v projektu Dámekilo.cz na projekt OBEDYPRODETI.CZ

OBEDYPRODETI.CZ pomáhají dětem, které se ocitly v situaci, že jejich rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim školní obědy. Pomáhá zejména těm dětem, jejichž situace je dlouhodobá, které nemají vidinu zlepšení situace, a pro které mohou být obědy ve školní jídelně mnohdy jediným, pravidelným teplým jídlem, ač se rodiče tuto situaci snaží řešit. Právě Vaše kilo jim může pomoci zajistit obědy po celý školní rok.

Projekt OBEDYPRODETI.CZ pomáhá nejenom dětem zajistit pravidelnou, vyváženou a teplou stravu ve školních jídelnách, ale také slouží k lepšímu začlenění těchto dětí do kolektivu. Protože děti, které nechodí na obědy do školní jídelny z finančních důvodů, bývají často vyloučeny z kolektivu svých spolužáků.

Pomoc je poskytována přímo prostřednictvím základních škol, popř. školních jídelen tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem. Ředitelé škol, za spolupráce pedagogů, vytipovávají potřebné děti dle své dlouholeté pedagogické praxe. Projekt je celorepublikový a může se do něj zapojit jakákoli základní škola z České republiky.