POSLEDNÍ KUSY

Dámská kabelka - Batwoman - královská modrá

Doba dodání:
3 dny
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Prvotřídní kvalita za poloviční cenu. Vyrábíme pro Vás hromadně 10 kusů těchto kabelek. Tímto způsobem jsme Vám schopni nabídnout prvotřídní výrobek za výjimečnou cenu. 
 
Luxusní dámská kabelka Batwoman patří dlouhodobě mezi naše bestsellery. Tato kabelka rozhodně upoutá pozornost, kamkoliv si ji vezmete. 
 
Kabelka je vyrobená z prémiové italské kůže s povrchovou úpravou, která si drží svůj krásný odstín i po letech používání. Lze ji nosit v ruce nebo přes rameno.
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kabelka - Batwoman - královská modrá

Cena aktuální konfigurace
EUR 399
Popis produktu
Luxusní dámská kabelka, která svým vzhledem upoutá pozornost každého ve společnosti. Kabelka Batwoman je špičkový výrobek našeho brašnářství.
 
Kabelka se dá nosit v ruce a nebo přes rameno díky popruhu - držátko i popruh jsou odnímatelné. Bude Vás reprezentovat jak na jednáních, tak při společenských příležitostecb.
 
Zvládne pojmout jak peněženku, brýle, A5 diář i mobil. Je vyrobená z vysoce kvalitní italské kůže s povrchovou úpravou, která velice dobře držící svůj krásný barevný odstín i po letech používání.
 
Vnitřek této kabelky je vybaven odolnou podšívkou z mikrovlákna - stejnou podšívku používají i světoznámé značky. Je osazená stříbřitým kováním a zipy od špičkového japonského výrobce zipů YKK. Na zadní straně má pak kapsičku na mobil nebo peněženku s uzavíráním na zip.
 
Specifikace

Výbava: Na zadním dílu dámské kabelky Batwoman je našitá naložená kapsa se zipem, na předním dílu je pod klopou "skrytá" kapsa a uvnitř je taktéž kapsička na drobnosti.

Rozměry (vnější): 24 cm x 19,5 cm x 9 cm (délka x šířka x výška). Kabelka váží příjemných 670 g.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka, Tlustý Outlet