Dámská kabelka Stella

Doba dodání:
3 dny

Jedinečná dámská celokožená městská kabelka Stella představuje špičkový výrobek našeho Brašnářství a poslouží Vám jako stylový a praktický doplněk při vycházkách do města. 

Jedná se o limitovanou edici vyrobenou v omezeném množství několika kusů od každé nabízené barvy. Je vyrobená ze speciální přírodní kůže. Kůže má velice jemnou strukturu, je příjemná na omak a používá se výhradně na výrobky nejlepších luxusních módních značek.

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kabelka Stella

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Zelená malachit
Zelená malachit

help více info.
Světle modrá
Světle modrá

help více info.
Hnědá
Hnědá

help více info.
Šedá
Šedá

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 518
Popis produktu

Dámská kabelka Stella je vyrobená v limitované edici v několika kusů od každé barvy. Na výrobu těchto kabelek používáme speciální kůži, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny s dlouholetou tradicí z Itálie. Používá se výhradně pouze na výrobky nejlepších módních značek. Tento typ kůže se vyznačuje velice jemnou strukturou a po čase navíc získává lehkou líbivou patinu. Kabelka je určená na nošení v ruce, nebo na nošení na rameni.

DO MĚSTA I DO PRÁCE. Každá Stella je vyrobená z prvotřídní italské hovězí kůže. Kabelka pojme Ipad i například zápisník. Hodí se proto jak na vycházky do města i na společenské nebo pracovní schůzky.

NA DOVOLENOU. Stella je ideální doplněk na dovolené při procházkách po korzu nebo večer do baru.

Stella je uzavíratelná pomocí zipu, z kabelky Vám tak nic nechtěně nemůže vypadnout. Uvnitř kabelky je podšívka z jemně světle hnědé kůže, je tak příjemná na omak i uvnitř. Díky světle hnědé podšívce je v kabelce dostatek světla, takže v ní vždy hned najdete co potřebuje. Kabelka má popruh, které umožnujě nosit ji jak na ramenou tak v ruce. Uvnitř má kabelka jednu malou kapsu například na klíče nebo malou peněženku. 
Zip na zapínání pochází ze špičkové švýcarské firmy Riri. Ostatní kování na kabelce je ve stříbné barvě a pochází z japonské firmy s dlouholetou tradicí. Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality.

Specifikace

Rozměry : Dno : 34 cm délka, 14 cm šířka , 27 cm výška.

Kabelka je primárně koncipována hlavně jako městská. Jedná se o přírodní kůži, která není nijak chemický ošetřená a není proto odolná vůči vodě.

Před prvním nošením doporučujeme kabelku naimpregnovat, aby byla chráněna před stykem s vodou. Doporučujeme si koupit u nás impregranci anebo si u nás lze nechat kabelku rovnou při koupit naimpregnovat.

Tento výrobek nelze orazit monogramem (mohlo by při ražbě dojít k poškození kabelky).

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka, Dámské kabelky