Dámská kabelka Stella

Doba dodání:
3 dny

Jedinečná dámská celokožená městská kabelka Stella představuje špičkový výrobek našeho Brašnářství a poslouží Vám jako stylový a praktický doplněk při vycházkách do města. 

Jedná se o limitovanou edici vyrobenou v omezeném množství několika kusů od každé nabízené barvy. Je vyrobená ze speciální přírodní kůže. Kůže má velice jemnou strukturu, je příjemná na omak a používá se výhradně na výrobky nejlepších luxusních módních značek.

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kabelka Stella

Cena aktuální konfigurace
EUR 659
Popis produktu

Dámská kabelka Stella je vyrobená v limitované edici v několika kusů od každé barvy. Na výrobu těchto kabelek používáme speciální kůži, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny s dlouholetou tradicí z Itálie. Používá se výhradně pouze na výrobky nejlepších módních značek. Tento typ kůže se vyznačuje velice jemnou strukturou a po čase navíc získává lehkou líbivou patinu. Kabelka je určená na nošení v ruce, nebo na nošení na rameni.

DO MĚSTA I DO PRÁCE. Každá Stella je vyrobená z prvotřídní italské hovězí kůže. Kabelka pojme Ipad i například zápisník. Hodí se proto jak na vycházky do města i na společenské nebo pracovní schůzky.

NA DOVOLENOU. Stella je ideální doplněk na dovolené při procházkách po korzu nebo večer do baru.

Stella je uzavíratelná pomocí zipu, z kabelky Vám tak nic nechtěně nemůže vypadnout. Uvnitř kabelky je podšívka z jemně světle hnědé kůže, je tak příjemná na omak i uvnitř. Díky světle hnědé podšívce je v kabelce dostatek světla, takže v ní vždy hned najdete co potřebuje. Kabelka má popruh, které umožnujě nosit ji jak na ramenou tak v ruce. Uvnitř má kabelka jednu malou kapsu například na klíče nebo malou peněženku. 
Zip na zapínání pochází ze špičkové švýcarské firmy Riri. Ostatní kování na kabelce je ve stříbné barvě a pochází z japonské firmy s dlouholetou tradicí. Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality.

Specifikace

Rozměry : Dno : 34 cm délka, 14 cm šířka , 27 cm výška.

Kabelka je primárně koncipována hlavně jako městská. Jedná se o přírodní kůži, která není nijak chemický ošetřená a není proto odolná vůči vodě.

Před prvním nošením doporučujeme kabelku naimpregnovat, aby byla chráněna před stykem s vodou. Doporučujeme si koupit u nás impregranci anebo si u nás lze nechat kabelku rovnou při koupit naimpregnovat.

Tento výrobek nelze orazit monogramem (mohlo by při ražbě dojít k poškození kabelky).

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

Alternativní produkty