ODESÍLÁME IHNED!

Dámská kabelka Svoboda L

Doba dodání:
3 dny

Stylová kožená kabelka doplní jakýkoliv moderní outfit. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kabelka Svoboda L

Cena aktuální konfigurace
EUR 259
Popis produktu

Kabelka Svoboda patří díky svému nápaditému designu a praktičnosti dlouhodobě mezi naše nejoblíbenější dámské kabelky.

Jedná se o naši cenově nejdostupnější kabelku, verze L navíc skýtá opravdu dostatek vnitřního prostoru, kam se vejde naprosto vše. Je dostatečně prostorná, aby zvládla pojmout všechny dámské propriety denní potřeby. Vejde se do ní pohodlně i menší notebook, ale i pracovní desky nebo menší nákup. Kabelka Svoboda L je navíc vybavena vnitřní kapsou se zavíráním na zip pro doklady nebo telefon.

Je vyrobena z kvalitní italské hovězí kůže o tloušťce 2,5 mm s výraznou strukturou, díky které na ní nejsou moc vidět vrypy a škrábance. Tento typ kůže po čase navíc také velice krásně patinuje a bude tak mít hezkou přírodní barvu a  bude s věkem vypadat jen lépe.

Tento typ kabelky máme také ve variantě S, která je o něco menší.

Celá kabelka má jen jedno držadlo a je určená k nošení přes rameno (ale dá se pohodlně nosit také v ruce). Je koncipována tak, že jakmile ji dáte na rameno, tak se vrchní část kabelky sama uzavře, Vaše věci tak budou dokonale v bezpečí i když nemá žádný zip na zapínání.

Specifikace

Rozměry kabelky Svoboda L jsou: 52 x 65 x 15 cm (délka x šířka x výška).

Kabelka Svoboda L nemá uvnitř žádnou podšívku. Je to čistě celokožená kabelka, uvnitř je lícová strana vnější kůže, která dodává kabelce více “přírodní vzhled”.Kování je v zastařeném černém odstínu a jde převážně o nýty, které se Vám nebudou zbytečně lesknout a oslňovat.

Tento typ kování si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací.

Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Doplňující informace

Doživotní záruka na koženou kabelku Svoboda

Na všechny naše kožené dámské kabelky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na naší kabelce Svoboda cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dárky z kůže pro muže i ženy - ihned k odběru