Dámská kabelka Wave - velká

Doba dodání:
3 týdny

Máme pro Vás novinku! Oversized dámskou kabelku Wave, která je vyrobená z prvotřídní italské hovězí kůže.

Jedná se o velmi příjemnou valchovanou hovězinu s úpravou, která vydrží každodenní zátěž a je tak odolná proti poškrábání. Je to kabelka, která toho dokáže pojmout opravdu hodně – je skoro bezedná.

Umíme ji vyrobit v několika barevných provedeních, od každé barvy máme však k dispozici jen omezené množství kusů. Velice dobře vypadá nejenom v černé, ale i ve extravagantní žluté, lososové růžové či v zelené barevné kombinaci.

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kabelka Wave - velká

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Žlutá Wave
Žlutá Wave

help více info.
Černá Wave
Černá Wave

help více info.
Olivová Wave
Olivová Wave

help více info.
Lososová Wave
Lososová Wave

help více info.
Tmelová Wave
Tmelová Wave

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Příspěvek 100 Kč
Příspěvek 100 Kč

helpvíce info.
Příspěvek 200Kč
Příspěvek 200Kč

helpvíce info.
Příspěvek 500Kč
Příspěvek 500Kč

helpvíce info.
Příspěvek 1000Kč
Příspěvek 1000Kč

helpvíce info.
Příspěvek 2000Kč
Příspěvek 2000Kč

helpvíce info.
Příspěvek 5000Kč
Příspěvek 5000Kč

helpvíce info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 370
Popis produktu

Luxusní stylová kožená oversized dámská kabelka Wave z edice Tlustý Premium představuje špičkový výrobek našeho Brašnářství a je vyrobená z prvotřídní valchované hovězí kůže, kterou dovážíme z nejlepších koželužen v Itálii. Je vyrobená v limitované edici a k dostání je pouze omezené množství kusů od každé barvy.

Kabelka má velmi originální tvar, se kterým vzbudíte dostatečný obdiv kdekoliv se s ní ukážete. Zároveň jsme mysleli i na praktickou stránku, je odolná a vejde se do ní opravdu vše, co s sebou potřebujete mít po ruce při vycházkách do města, na schůzkách nebo při práci - vejde se do ní proto i menší notebook či pracovní desky. Jestli nějaká kabelka snese označení bezedná – je to právě naše oversized kabelka Wave.

Uvnitř kabelky je podšívka z jemného mikrovlákna. Barva podšívky je laděná k vnější barvě kabelky: černá varianta má šedou podšívku, žlutá má decentní modrou podšívku, vínová je laděna do vínové a tmelová a zelená mají decentní hnědou variantu.

Kabelka je určená na nošení přes rameno. Dá se uzavřít pomocí dvou magnetů, uvnitř pak najdete ještě uzavíratelnou kapsu na zip. Zip vnitřní kapsy pochází ze špičkové švýcarské firmy Riri. Ostatní kování na kabelce je z japonské firmy s dlouholetou tradicí. Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality.

Specifikace

Kabelka má stabilní základnu, díky které je prostorná. Její stylové luxusní provedení udělá dojem všude, kde se s kabelkou ukážete. Zároveň je praktická a vhodná na každodenní nošení.
Rozměry: 46 cm x 43,5 cm x 6 cm.

Na kabelku jsme použili nejlepší materiály na trhu. Je vyrobená z valchované hovězí usně. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled

Tento typ prémiové kůže se používá na kabelky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se kabelka neroztrhla při každodenním nošení a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak. Díky speciální povrchové úpravě je navíc odolnější proti poškrábání.

Doplňující informace

Na tento výrobek vzhledem k jemnosti materiálu a zpracování neposkytujeme doživotní záruku.