Dámská kabelka Wave

Doba dodání:
3 dny

V limitované edici jsme vyrobili pouze 10 kusů od každé barvy. Dostanete tak krásný originál, který Vám pomůže udělat dojem kamkoliv s ní přijdete. Kabelka je špičkovým výrobkem našeho brašnářství, je vyrobená z prvotřídní hovězí kůže, pocházející z italské koželužny. 

Fotky jsou pouze ilustrační.
Novinka
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámská kabelka Wave

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Černá Wave
Černá Wave

help více info.
Olivová Wave
Olivová Wave

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
100 Kč
100 Kč
+ EUR 4.00

help více info.
200 Kč
200 Kč
+ EUR 8.00

help více info.
500 Kč
500 Kč
+ EUR 19.00

help více info.
1 000 Kč
1 000 Kč
+ EUR 37.00

help více info.
2 000 Kč
2 000 Kč
+ EUR 74.00

help více info.
5 000 Kč
5 000 Kč
+ EUR 185.00

help více info.
10 000 Kč
10 000 Kč
+ EUR 370.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 335
Popis produktu
Máme pro Vás novinku! Luxusní stylová kožená kabelka z edice Tlustý Premium.
 
V limitované edici jsme vyrobili pouze 10 kusů od každé barvy. Kabelka je špičkovým výrobkem našeho brašnářství, je vyrobená z prvotřídní valchované hovězí kůže, kterou dovážíme z nejlepších koželužen v Itálii. 
 
Tentokrát jsme vybrali černou, červenou, žlutou a olivově zelenou barvu. 
 
Kabelka má velmi originální tvar, se kterým vzbudíte dostatečný obdiv kdekoliv se s ní ukážete. Zároveň jsme mysleli i na praktickou stránku, je odolná a vejde se do ní vše co sebou potřebujete mít jako například menší notebook či pracovní desky. 

Uvnitř kabelky je podšívka z jemného mikrovláknaBarva podšívky je laděná k vnější barvě kabelky: černá a žlutá mají modrou podšívku, červená je laděna do vínové a olivově zelená má decentní hnědou variantu. 

Kabelka má jak držadlo na nošení v ruce, tak delší řemeno pro pohodlné nošení na rameni. Délka řemenu je nastavitelná. Kabelka se dá uzavřít pomocí dvou magnetů, uvnitř pak najdete ještě uzavíratelnou kapsu na zip. Zip vnitřní kapsy pochází ze špičkové švýcarské firmy Riri. Ostatní kování na kabelce je z japonské firmy s dlouholetou tradicí. Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality.
Specifikace

Kabelka má stabilní základnu, díky které je prostorná. Její stylové luxusní provedení udělá dojem všude, kde se s kabelkou ukážete. Zároveň je praktická a vhodná na každodenní nošení.

 

Rozměry : 36 cm široká; 38 cm vysoká.

Na kabelku jsme použili nejlepší materiály na trhu. Je vyrobená z valchované hovězí usně. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled

Tento typ prémiové kůže se používá na kabelky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se kabelka neroztrhla při každodenním nošení a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

Doplňující informace

Na tento výrobek vzhledem k jemnosti materiálu a zpracování neposkytujeme doživotní záruku.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Premium, Dámská kolekce , Dámské kabelky