FiltryDámské kožené peněženky na zakázku

Každá dámské peněženka je vyrobena přesně podle přání budoucího majitele. Kus po kusu - a dáváme si opravdu záležet. Poznejte sami na "vlastní kůži", proč patří značkové kožené peněženky od Brašnářství Tlustý mezi nejlepší kožené výrobky na světě a přidejte se také mezi 100 000 našich spokojených zákazníků.

Věřte nám, že i Vy sami poznáte rozdíl - v šití, v kvalitě použitých materiálů a zpracování. Jistě také oceníte možnost si peněženku přizpůsobit vašim potřebám a sladit její styl i barvu přesně podle vašeho outfitu. Jakmile se vám dostane do rukou peněženka na mince nebo na platební karty od Brašnářství Tlustý, jakékoliv jiné levné značkové kožené dámské peněženky z běžného obchodu už vás v životě nebudou zajímat.

Protože vyrábíme jen na míru, vše jde děláno ručně a vyrobit peněženku tak může trvat od 1 do 4 týdnů.

(pokračovat)

Prvotřídní dámské kožené peněženky pro každou příležitost

V naší dílně vyrábíme kvalitní dámské kožené peněženky z prvotřídních materiálů. Naše dámské kožené peněženky děláme celkově pevnější, než jak je znáte z běžných obchodů. V Brašnářství dokážeme vyrobit různé typy a druhy peněženek - umíme malé "karetní" dámské kožené peněženky (na pár karet, občanku nebo pár dokladů), velké a bytelné dámské kožené peněženky pro denní nošení v jeansech, luxusní peněženky na mnoho karet, nebo velkou hotovost. Vyrábíme také velké dámské kožené peněženky a zvládáme také velké dámské kožené peněženky, které mají sloužit jako stylový a elegantní módní doplněk i minimalistické dívčí peněženky, elegantní dámské peněženky se sponou na bankovky, které se lehce vejdou do koženého saka jakéhokoliv businessmana.

Umíme vyrobit jak tenké slim peněženky, drobné kožené peněženky na mince, malé kožené peněženky na kreditní karty, sportovní i cestovní peněženky, motorkářské a myslivecké peněženky z kůže, číšnické kožené kasírky a kasírovací peněženky, peněženky na zip, peněženky s kapsou na mobil, peněženky se sponou na bankovky i větší dámské peněženky. Zvládneme jednoduše jakýkoliv typ peněženky na míru.

Doživotní záruka na všechny dámské kožené peněženky od Brašnářství Tlustý

Naše luxusní značkové dámské kožené peněženky jsou nejenom velice elegantní, ale také velmi bytelné a vyráběné tak, aby Vám vydržely desítky let. Každá dámská kožená peněženka na mince, klučičí peněženka na karty anebo bankovky od Brašnářství Tlustý se vyznačuje jednou společnou vlastností - vydrží vám sloužit opravdu dlouho. Každá zakoupená dámská kožená peněženka z dílny Brašnářství Tlustý Vám bude sloužit po celá léta a jako důkaz, že si opravdu stojíme za kvalitou naší práce, poskytujeme na všechny kožené peněženky doživotní záruku. To je také důvod, proč se k nám naši zákazníci tak rádi vracejí. Ostatně sami si můžete přečíst názory našich spokojených zákazníků, že to není jen reklamní trik, ale opravdová realita. My totiž chceme nejenom odvádět opravdu poctivou a kvalitní práci, stůj co stůj, ale mít stále tak věrné zákazníky, kteří umí tuto nadstandardní péči ocenit. 

Dámská kožená peněženka s monogramem - výjimečný dárek 

Díky Brašnářství Tlustý můžete svým nejbližším věnovat velice osobitý dárek k narozeninám, k svátku anebo k výročí. Naše ručně šité dámské kožené peněženky jsou také velice oblíbeným dárkem na Vánoce. Můžete tak Vašim nejbližším darovat zcela unikátní dárek - peněženku s vyraženými iniciály, jménem nebo mottem, kterou nemá nikdo jiný.

Často nás oslovují také firmy, které chtějí věnovat naše luxusní dámské kožené peněženky jako poděkování za skvělé výkony svým zaměstnancům. U dámských peněženek to však pouze začíná a pokračuje přes dámské kožené opaskydámské kožené brašnydámské kožené aktovkykožené obaly a pouzdra (iPady, mobilní telefony, dokumenty aj.), kožené řemínky k luxusním hodinkámnáramky z kůžecestovní tašky a končí to u nádherných luxusních kožených bot a dalších stylových doplňků z kůže.

Originální dámské kožené peněženky na míru

Dámské kožené peněženky Vám vyrobíme přesně na zakázku a v barvách podle Vašeho vkusu. Vyberte si typ, který vám vyhovuje, a barvu kůže, dále výbavu (zda chcete peněženku na karty i na mince, nebo jen na karty, jestli chcete přepážku na bankovky nebo zapínání na druk). 

U nás si můžete navíc vybrat i různé barevné kombinace u každé ručně šité dámské kožené peněženky - vnitřní i vnější kůži. Na výběr je z 9 barev kůže, každý si tak může u nás navolit svůj jedinečný originál.

Pokud by jste měli zájem o naprostý speciál, tedy o peněženku, která bude vyrobena například tak, aby Vám ladila s barvou kůže na botách (jde o takzvanou patinaci), prosím kontaktujte nás. 

Ražba monogramu nebo loga na ručně šité dámské kožené peněženky

Pokud si chcete udělat radost, nebo dát peněženku jako dárek, nechte si od nás vyrobit peněženku s monogramem. Monogram na ručně šité dámské kožené peněženky razíme na starém knihařském lisu československé výroby (zn. Stehlík z roku 1947). Můžete si zvolit různý počet písmen. Do peněženky dokážeme na přání vyrazit i logo nebo speciální znak nebo erb.

S výběrem vhodné dámské kožené peněženky vám vždy rádi poradíme - postačí, když se zastavíte u nás na showroomu. Zavolat nám v pracovní době na +420 778 528 150 nebo napsat email na mail@brasnarstvitlusty.cz. Lze nás také kontaktovat skrze chat v pravém dolním rohu obrazovky, kdy vám můžeme ihned zodpovědět Vaše případné dotazy nebo Vám pomoci s výběrem vhodné dámské kožené peněženky z kůže pro Vás nebo Vaše nejbližší.