Objednejte již v září a získejte výjimečné vánoční dárky od Tlustého o 10 % výhodněji!

Platí pouze do 30.9.2021 - do půlnoci!

V košíku použijte kód: DAMY10

Věnujte jako vánoční dárek od Tlustého stylovou minikabelku, shopper Netty, kabelku Wave, elegantní batůžek Victoria! 

Od každé barvy máme však k dispozici jen omezené množství kusů.

PO VYPRODÁNÍ JIŽ TYTO VÝROBKY LETOS NEBUDOU K DOSTÁNÍ!

 

 

Minikabelka, shopper Netty, dámská kabelka Wave a batůžek Victoria - to jsou naše dámské bestsellery, které si u nás až do konce září budete moci objednat a získat je tak o 10 % výhodněji.

Dostanete tak krásný originál, se kterým uděláte dojem kamkoliv s ním přijdete. Minikabelka, kabelka Wave, praktický shopper Netty i batoh Victoria představují špičkové výrobky našeho brašnářství a jsou vyrobené z prvotřídních materiálů té nejvyšší kvality. U každého výrobku si lze zvolit z několika druhů barev a sladit jej tak s Vaším oblíbeným outfitem. Každý z těchto bestsellerů umíme vyrobit jen omezené množství kusů od každé barvy. Po vyprodání již tyto výrobky nebudou letos k dostání - kdo tedy nakoupí dříve, ten nakoupí výhodněji a má jistotu, že tyto bestsellery bude mít ještě letos na Vánoce. Vánoční špička u nás na dílně je totiž již v plném proudu. Už nyní prodlužujeme doby dodání u většiny výrobků, abychom zvládli obsloužit každého z Vás. Je proto opravdu třeba nenechávat objednávku na poslední chvíli - hrozí totiž, že pak již nebude možné Váš výrobek do Vánoce vyrobit.

Naši zkušení designéři Vám také rádi poradí, jaké další produkty a doplňky od nás se hodí k Vašemu stylu oblékaní či oblíbenému oblečení. Zároveň dokáží poradit jak jednotlivé kousky Vašeho oblečení mezi sebou zkombinovat a pozvednout celý outfit na jinou úroveň. Nelamte si hlavu, jak jednotlivé kousky zkombinovat a ušetřete si čas - vymyslíme to za Vás.

 

Váš Tým Brašnářství Tlustý a spol.