Dámský kožený pásek - prošitý - černý - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

Nový dámský opasek rozšiřuje naši dámskou nabídku. Je úzký a hodí se proto skvěle jak do kalhot, sukně či ke kostýmku. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dámský kožený pásek - prošitý - černý - OUTLET

Cena aktuální konfigurace
EUR 27.80
Videonávody
Popis produktu

Dámský opasek široký 3 cm skvěle se hodící jak do kalhot, tak sukně či ke kostýmku. Pásek má místo spony pouze sedlářské knoflíky, díky tomu máte jistotu, že nebude vytvářet nehezké boule pod tričkem.

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený  dvěma nerezovými hypoalergenními sedlářskými knoflíky. Knoflíky zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ kování si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Pozor! Knoflíky nejsou vyrobeny z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

 

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet