STÍHÁME DO VÁNOC!

SET Dámský opasek s peněženkou

Doba dodání:
Do Vánoc

Připravili jsme si pro Vás úplnou novinku! 
Tento set se skládá z našich bestsellerů - peněženky Marie a dámského prošívaného opasku . Všechny produkty budou v jedné barvě kůže i šití, takže k sobě budou krásně ladit! Navíc jsou za zvýhodněnou cenu!

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Dámský opasek s peněženkou

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - hnědá
Liscio - hnědá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - modrá
Liscio - modrá

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Liscio - burgundy
Liscio - burgundy

help více info.
Liscio - červená
Liscio - červená

help více info.
Liscio - fuchsiová
Liscio - fuchsiová

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

60 cm
130 cm
Vybráno: 100 cm
Cena aktuální konfigurace
EUR 177
Popis produktu

Na míru dělaný elegantní kožený pásek pro ženy

Nakonfigurujte si na míru naprosto výjimečný, originální a zároveň stylový dámský pásek, který vám bude sedět jako ulitý! Tento univerzální opasek ocení každá žena - hodí se totiž skvěle ke klasickým jeansovým kalhotům, sukni nebo ke kostýmku.

Celý opasek vyrobíme dle Vašeho přání na zakázku. Opasek vyrábíme z prvotřídní, italské hovězí kůže. Délku si vyberete v konfigurátoru dle potřeby, stejně tak barvu či monogram. 

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby.  Umíme jej vyrobit také se zapínáním kolem pasu (v případě zájmu nám tento požadavek napište do poznámky při objednávce).

Opasek Vám můžeme také opatřit ražbou. Rázem se tak z elegantního opasku stane výjimečný dárek na narozeniny, výročí, Vánoce a oslavy dalších důležitých životních událostí. 

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku.

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Luxusní kožená dámská peněženka Marie

Každá žena potřebuje pořádnou dámskou peněženku, do které si může uložit vše od bankovek až po věrnostní kartičku své oblíbené drogerie. Proto jsem pro Vás připravili tuto krásnou a elegantní dámskou peněženku klasického střihu, kterou jsme pojmenovali Marie. Jedná se zároveň o náš bestseller z dámské kolekce.

Kožená dámská peněženka Marie je vyrobena z luxusní třísločiněné hovězí kůže té nejvyšší kvality, kterou si necháváme dovážet z Itálie. Tento typ prémiové kůže se používá na všechny peněženky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. 

Je tedy velice malá a vejde se i do menší kabelky. Zároveň je v ní dostatek prostoru na všechny potřebné dámské doplňky, které každá žena potřebuj mít vždy s sebou.

Peněženka díky svému nestárnoucímu designu nejenom, že hezky vypadá, ale je celkově dělaná s ohledem na maximální odolnost a životnost výrobku. Vše je navrženo tak, aby peněženka vydržela bez problému své majitelce sloužit po celé roky - klidně 5 a více let. Peněženka je proto celokožená, nevyužíváme u ní žádných náhražek v podobě levné textilií a či vnitřní síťoviny.

Síťovinu nevyužíváme, protože chceme, aby Vám tato dámská peněženka opravdu vydržela sloužit po mnoho let. Síťovina představuje příliš jemný materiál, který se často trhá a my chceme, aby se Vám na našich výrobcích nemohlo nic rozbít.

Specifikace

Opasek je 2 cm široký. Je vyrobený z prvotřídní italské hovězí kůže. Spona je vyrobena z kvalitní hypoalergenní nerezi - spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonska - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Rozměry dámské peněženky Marie jsou: 19 cm x 11 cm x 3 cm.

Tato dámská peněženka se otevírá za pomocí decentní klopy, která se dá snadno zaklapnout. Je osazena jemným stříbrným kování a elegantním zámkem. Má 12 slotů na karty nebo vizitky, uzavíratelnou kapsu uprostřed na mince nebo cennosti a dva oddíly na bankovky či účtenky. Špičkové zipy pochází z vyhlášené švýcarské firmy Riri a jsou specifické tím, že jsou v podstatě bezporuchové.

Doplňující informace

Ražba monogramu nebo loga pro dámský set

Na set Vám rádi vyrazíme monogram nebo na něj umístíme nějaké krátké věnování pro obdarovaného a uděláme tak z peněženky naprosto unikátní dárek. Razíme nejčastěji iniciály jména a příjmení. 

Díky iniciálům si obdarovaná slečna či dáma na Vás vzpomene s láskou pokaždé, když si set vezme do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi na peněženku a opasek umístíme dle Vašeho přání. Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou raznice.

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Doživotní záruka

Na všechny naše kožené výrobky v setu poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na nich cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
sety - produkty do setů