Dárkový poukaz na Přísný workshop - 30.5.2024 18:00

Doba dodání:
(ihned po zaplacení kartou)

Během dvouhodinového workshopu si pod vedením návrhářky Moniky Lepschy vyrobíte dámská či pánská kožená pouta, nebo některý z dalších výrobků z naší řady přísných dárků.

Připravené dílce si sami skompletujete a navrch ozdobíte monogramem.

Kdo chce na vlastní kůži poznat jaké to je být brašnářem? 

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Dárkový poukaz na Přísný workshop - 30.5.2024 18:00

Cena
EUR 79
Popis produktu

Přísný workshop - Vyrob si dámská nebo pánská kožená pouta

 

Máte rádi hlubší prožitky? Chcete partnerovi nebo partnerce vyrobit kožená pouta a ozdobit je přezdívkou? Nebo plácačku, obojek nebo dokonce celý set? Máte rádi hru na přísnost a poslušnost a chcete si vyrobit vlastní kožené pomůcky? Chcete zažít nezapomenutelné rande? Pak přijďte na Přísný workshop do Brašnářství Tlustý a spol.

 

Budeme vyrábět z kůže "přísné dárky" a připravíte si vše na vášnivě-přísný večer ve dvou. K tomu poctivé řemeslo, vůně kůže, zvuk strojů a šikovné ruce. Nejen to vás čeká na "Přísném workshopu" v Brašnářství Tlustý a spol. V naší dílně doslova přičichnete ke kůži a vyzkoušíte si jaké to je být brašnářem. 

 

Na konci workshopu si budete odnášet i vlastnoručně vyrobená kožená pouta, plácačku, obojek s vodítkem nebo poutací pás - nebo vše dohromady.

 

Pod vedením zkušeného řemeslníka si sami vlastnoručně skompletujete připravené kožené dílce a dokonce si do nich budete moci vyrazit monogram nebo přezdívku. Ukážeme Vám také zákulisí jediné brašnářské manufaktury v České Republice, kde se dělají výrobky, které snesou srovnání se světovou špičkou.

 

Uvedeme Vás do základů brašnářského řemesla. Dírkáč, kladivo, šídlo, dratve, karnauba, zlatička, štoček, kostka - to všechno jsou výrazy, které po workshopu budete znát a nástroje, které dokážete použít. Při workshopu si vyzkoušíte práci s různými brašnářskými nástroji a pokud budete chtít, tak si můžete vyzkoušet dokonce i ruční šití sedlářským stehem.

 

Kožená pouta Vám pak dobře poslouží pro chvilky ve dvou v soukromí. 

 

Nevšední zážitek je spojený s prohlídkou brašnářské dílny, výkladem o kůži, strojích a historii firmy, která staví na péči o zákazníka, tradičním řemesle a odvaze jít nepohodlnou cestou. Vůně kůže a příjemně  strávený čas s bonusem v podobně vlastnoručně vyrobených "přísných dárků", to všechno a mnohem víc čekejte od tohoto zážitkového workshopu.

 

Cena workshopu zahrnuje základní materiál na kožená pouta, nebo jiný výrobek do 1000 Kč. Pokud budete chtít více výrobků, můžete si je na místě doplatit a vyrobit sami v rámci workshopu. 

 

Drobné občerstvení dle Vašich preferencí.

 

Workshop se koná u nás v dílně Brašnářství Tlustý v pražských Vršovicích. 

 

Doba trvání workshopu: 2 hod

Specifikace

Místo: naše dílna ve Vršovicích (Na Louži 2, Praha)

Cena workshopu zahrnuje:

  • kožený dílec na dámské nebo pánská kožená pouta nebo jiný přísný dárek (useň, nýty, barvy na hrany a další materiál)
  • zapůjčení veškerého potřebného nářadí po dobu konání workshopu
  • odborný dohled a výklad
  • občerstvení (domácí bábovka, káva, čaj, voda...)

S sebou:

  • pohodlné oblečení (půjčíme Vám zástěru)
  • dobrou náladu

Prosím vyhněte se oblečení s třásněmi, visacím šperkům a náramkům. Pokud máte dlouhé vlasy, nezapomeňte gumičku do vlasů, budete pracovat i u strojů.

 

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅Dárkové poukazy, WORKSHOP, Přísné workshopy