Tipy a nápady na dárky pro ženy

Potřebujete poradit s výběrem dárku? Ať už vybíráte dárek pro ženy k narozeninám, dárek pro ženu k výročí či dárek pro ženu k Vánocům nebo dárek pro ženu k Valentýnu, nechte se inspirovat naší nabídkou a podívejte se na naše tipy a nápady.

Peněženka udělá radost. 

Nejpopulárnějším dárkem z naší dílny je dámská kožená peněženka. Peněženku pro Vaší paní, maminku nebo přítelkyni Vám vyrobíme přímo na zakázku. Ať už chcete dárek pro mladou slečnu nebo pro starší dámu, každou potěší peněženka či opasek vyrobený na míru. V naší nabídce je několik oblíbených typů peněženek - od malých a útlých, přes klasické dámské peněženky až po luxusní peněženky na zip. Podívejte se na naši nabídku.

 

 

Kožený zápisník - osobní dárek pro ženu

Lámete si hlavu nad dostupným a přitom originálním dárkem pro přítelkyni, kolegyni nebo šéfovou? Určitě nic nezkazíte elegantním zápisníkem či diářem. Univerzálním dárkem může být i vizitkář nebo kožené desky na dokumenty.

 

Oblíbené kožené zápisníky a diáře s vyměnitelnými bločky a s monogramem najdete zde

 

Jedinečný dárek se jménem či monogramem

Na naše kožené výrobky Vám rádi vyrazíme monogram, kratší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme krátké věnování pro obdarovaného. Rázem se z výrobku stane opravdu jedinečný dárek, který jistě potěší.

Více informací o možnosti rařby naleznete přímo u vybraných produktů, dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Nezapomenutelný dárek na celý život

Na všechny naše kožené výrobky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a produkt Vám bezplatně opravíme.

 

Dárek pro přítelkyni, ženu, maminku, sestru či babičku

 

 

Chcete pěkný dárek pro sestru nebo pro kamarádku? Originálním dárkem mohou být i luxusní kožené podložky, obaly a pouzdra z naší dílny. A co dárek ke svátku pro ženy? Drobným a cenově nenáročnám dárkem ke svátku může být třeba klíčenka s monogramem nebo jiný drobný výrobek z naší nabídky. 

 

Klíčenka se jménem - drobný dárek k svátku

Hledáte drobnost, kterou byste doplnili hlavní dárek pod stromečkem nebo prostě upomínku k svátku? Přesně pro tyto příležitosti jsme nabídli klíčenky s ražbou křestních jmen nebo různých hlášek. Vyrazit na klíčenku můžete nechat třeba nápis #nejlepšímaminka, #nejlepšíbabička, #královnakuchyně nebo #hlavarodiny. V nabídce jsou ale i vtipné hlášky, všechny naleznete v konfigurátoru přímo u klíčenky v kroku výběru ražby.

 

Kožené podložky na stůl

Další drobností, která může zdobit pracovnu maminky či babičky je podložka na stůl. Je možné do ni orazit monogram či krátký text a darovat tak něco neobyčejného. U dam jsou velmi oblíbené podložky na psací potřeby, které decentně doladí pracovní stůl.

 

Dárek k Vánocům či narozeninám do 3000 Kč

Dárek pro maminku nebo babičku je vcelku jednoduché vybrat, ale je těžké najít něco opravdu kvalitního. Co ale nikdy nezklame je kvalitní dámský doplněk, který vydrží řadu let a bude stále vypadat dobře. Nejoblíbenějšími dárky pro maminky či babičky od nás bývají diáře nebo peněženky. Na oboje je možné vyrazit monogram a udělat z něj tak krásnou osobní věc. 

 

Výjimečné dárky pro výjimečné ženy

Prémiová peněženka od nás je výjimečným doplňkem, který potěší každou ženu. Na zvláštní příležitosti se dámám určitě bude hodit dámské psaníčko

Tajným tipem letošní sezóny je krásná kabelka Judy, která vydrží každodenní zátěž na jedničku, je odolná proti poškrábání a pojme toho opravdu hodně. 

 

Dámy se zamilovávají do městského batohu Victoria nebo např. nadčasové Ejem kabelkyBatwoman nebo Shopper pak bodují u všech věkových kategorií.

Absolutní novinkou od které očekáváme, že se stane hitem letošní sezóny je dámský batoh Ruby.

 

 

 

  

Dárek neznámý aneb ,,vůbec netuším, co by ji potěšilo”

Pokud jste si již lámali hlavu a stále nevíte, jaký dárek by byl ten pravý, kupte dotyčné dárkový poukaz. Můžete ho mít již za pár minut na svém e-mailu, což je ideální jako vánoční nebo narozeninový dárek na poslední chvíli. Pokud si potrpíte na kvalitě, lze si vyzvednout či nechat zaslat dárkový poukaz od nás v kvalitní dárkové krabičce, připravený rovnou k předání obdarované.   

 

 

 

Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku
Prohlédněte si také kožené peněženky v sekcích:✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem
Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Prohlédněte si také sekci s cestovními taškami a zavazadly:✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy