Originální luxusní dárky pro pány

Hledáte dárek pro muže, kamaráda, přítele, otce či bratra? U nás vyberete elegantní a praktické dárky pro pány snadno a rychle. Na zakázku dělané kožené výrobky, které mají nejen díky vyraženému monogramu obdarovaného, kvalitou a zpracováním osobitost - ideální dárek pro tátu, dědu, syna, manžela, nebo jiné důležité muže ve Vašem okolí. Každý kus od nás je originál, ručně vyrobený dárek na míru s doručením až k Vám domů. Navíc produkty dodáváme v pěkném dárkovém balení a průvodním dopisem adresovaným obdarovanému. 

 

Tipy a nápady na dárky pro muže

Potřebujete poradit s výběrem dárku? Ať už vybíráte dárek pro muže k narozeninám, dárek pro muže k výročí či dárek pro muže k Vánocům nebo dárek pro muže k Valentýnu, nechte se inspirovat naší nabídkou a podívejte se na naše tipy a nápady.

Dárky pro muže z lásky

Dárek od srdce je tím nejlepším dárkem. Proto u nás najdete praktické dárky pro muže zcela na míru. Dárky Vám vyrobíme přímo podle Vašeho vkusu. Na věku obdarovaného nezáleží – ať už chcete dárek pro mladého muže nebo pro staršího muže, každého potěší peněženka či opasek vyrobený na míru. Vybírat můžete jak styl, tak barvu kůže, šití a v případě peněženky i barvu podšívky. Hledáte luxusní dárky pro muže? Prohlédněte si naši nabídku brašen a cestovních tašek. Chcete vychytaný dárek pro bratra nebo dárek pro kamaráda? Originálním dárkem mohou být i luxusní kožené podložky, obaly a pouzdra z naší dílny.

A co dárek ke svátku pro muže? Drobným a cenově nenáročnám dárkem ke svátku může být třeba klíčenka s monogramem nebo jiný drobný výrobek z naší nabídky. 

Univerzální dárky pro muže

Lámete si hlavu nad dárkem pro kolegu nebo přímo šéfa? Určitě nic nezkazíte elegantním zápisníkem či diářem. Univerzálním dárkem může být i vizitkář nebo kožené desky na dokumenty.

 

Jedinečný dárek se jménem či monogramem

Na naše kožené výrobky Vám rádi vyrazíme monogram, kratší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme krátké věnování pro obdarovaného. Rázem se z výrobku stane opravdu jedinečný dárek, který jistě potěší.

Více informací o možnosti rařby naleznete přímo u vybraných produktů, dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

 

Nezapomenutelný dárek na celý život

Na všechny naše kožené výrobky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a produkt Vám bezplatně opravíme.