Hledáte inspiraci? 

Potřebujete poradit s výběrem dárku? Ať už vybíráte dárek pro muže k narozeninám, dárek pro muže k výročí či dárek pro muže k Vánocům nebo dárek pro muže k Valentýnu, nechte se inspirovat naší nabídkou a podívejte se na naše tipy a nápady.

 

 

Kvalitní kožený opasek na míru

Říká se že opasek dělá chlapa. Věnujte svému manželovi, partnerovi, tátovi nebo jinému důležitému muži originální dárek - bytelný kožený opasek.

Na kvalitní opasky na zakázku se podívejte zde.

 

 

Dárky pro muže z lásky

Dárek od srdce je tím nejlepším dárkem. Proto u nás najdete praktické dárky pro muže zcela na míru. Dárky Vám vyrobíme přímo podle Vašeho vkusu. Na věku obdarovaného nezáleží – ať už chcete dárek pro mladého muže nebo pro staršího muže, každého potěší peněženka či opasek vyrobený na míru. Vybírat můžete jak styl, tak barvu kůže, šití a v případě peněženky i barvu podšívky. Hledáte luxusní dárky pro muže? Prohlédněte si naši nabídku brašen a cestovních tašek. Chcete vychytaný dárek pro bratra nebo dárek pro kamaráda? Originálním dárkem mohou být i luxusní kožené podložky, obaly a pouzdra z naší dílny.

A co dárek ke svátku pro muže? Drobným a cenově nenáročnám dárkem ke svátku může být třeba klíčenka s monogramem nebo jiný drobný výrobek z naší nabídky. 

 

Na nejpopulárnější peněženky na zakázku se podívejte zde.

 

 

 

 

 

Originální dárky pro muže

Lámete si hlavu nad dárkem pro kolegu nebo přímo šéfa? Určitě nic nezkazíte elegantním zápisníkem či diářem. Univerzálním dárkem může být i vizitkář nebo kožené desky na dokumenty.

 

Oblíbené kožené zápisníky a diáře s vyměnitelnými bločky a s monogramem najdete zde

 

Jedinečný dárek se jménem či monogramem

Na naše kožené výrobky Vám rádi vyrazíme monogram, kratší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme krátké věnování pro obdarovaného. Rázem se z výrobku stane opravdu jedinečný dárek, který jistě potěší.

Více informací o možnosti rařby naleznete přímo u vybraných produktů, dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Nezapomenutelný dárek na celý život

Na všechny naše kožené výrobky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a produkt Vám bezplatně opravíme.

 

Výjimečný dárek pro partnera, tatínka i bratra

Drobné dárky, které udělají radost

 

Hledáte drobnost, kterou byste doplnili hlavní dárek pod stromečkem? Přesně pro tyto příležitosti jsme nabídli klíčenky s ražbou křestních jmen. Další drobností, která může zdobit pracovnu tatínka či dědečka je podložka na stůl. Je možné do ni orazit monogram či krátký text a darovat tak něco neobyčejného.

 

Dárek k Vánocům či narozeninám od 1500 Kč

 

Dárek pro muže bývá někdy opravdu oříšek. Co ale nikdy nezklame je ale kvalitní doplněk, který vydrží řadu let a bude stále vypadat dobře. Nejoblíbenější dárky např. pro tatínky od nás bývají opasky. Na opasek je možné vyrazit monogram a udělat z něj tak krásnou osobní věc. Peněženka bývá volbou číslo 2. Ať už tatínek nosí raději peněženku na karty nebo bytelnou klasiku, kterou může nosit v zadní kapse kalhot. 

Abychom Vám výběr dárku ulehčili, u opasků i peněženek najdete v nabídce výrobku označené slovem “bestseller”. Těmi určitě nic nezkazíte, jsou ozkoušené a oblíbené tisíci zákazníky a v barevných kombinacích, které nikdy nevyjdou z módy. 

 

Výjimečné dárky ke kulatým narozeninám

 

Kulaté narozeniny jsou výjimečná věc a přímo vyžadují nevšední dary. Pro tyto příležitosti jsou u nás nejvíce vyhledávanými dárky naše brašny. Typicky nejoblíbenějšími jsou Business Messengery v koňakovém provedení s modrými doplňky nebo černém provedení s červenými detaily. 

V nabídce máme ale i opravdová mistrovská díle ze stolu naší brašnářky Terezy. Řeč je o cestovních taškách a lodních vacích. Jde o unikát, který lze navíc ozdobit monogramem nebo krátkým textem. Rázem se tak z tašky stane velice osobní dárek, který bude připomínkou výjimečného momentu.

 

 

Výjimečný dárek pro kamaráda

Kvalitní dárky pro životní parťáky

S kamarády trávíme spoustu času, tušíme co mají rádi, ale bývá obtížné vybrat jim ten správný dárek. S věcmi od nás nešlápnete vedle, pokud hledáte výrobek, který vydrží a i za řadu let bude připomínat Vaše přátelství.

Ať už vyberete business opasek nebo klasický opasek obzvláštněný ražbou monogramu či loga nebo jakýkoliv jiný produkt z nabídky, vždy obdržíte nezapomenutelný dárek. Nejvíce oblíbenými jsou právě opasky, dále zápisníky s ražbou monogramu nebo podložky na stůl. Velmi decentním a krásným dárkem jsou také řemínky na hodinky. Kromě klasických řemínků nabízíme také ty na modely hodinek Garmin či AppleWatch.

 

Tipy na dárky pro kolegu či šéfa 

Dárek při loučení s šéfem či dlouholetým zaměstnancem

Měli jste ve firmě skvělého šéfa nebo týmového parťáka, kterého jste potkávali každý den a hledáte originální dárek, který mu za celý tým na památku předat? 

Nejoblíbenější jsou za tímto účelem naše messengery. Ražba monogramu na této krásné pánské tašce z ní udělá velmi osobní a vkusný dar. 

Pokud hledáte cenově příznivější produkty, potěší určitě i kvalitní opasek, který obdarovanému zaměstnanci vydrží řadu let nebo třeba robustní kvalitní peněženka. Abyste měli ulehčený výběr, u kategorie opasků i peněženek jsou na prvních místech naše bestsellery - nejprodávanější kousky, jimiž rozhodně nic nepokazíte. Dané barevné kombinace jsou ostřílené léty praxe a stále stoupající oblíbeností. Pokud si nejste jistí mírou opasku, lze si za příznivý poplatek 200 kč připlatit pojištění proti špatně změřenému opasku.

 

Kreativní workshopy

Kancelářská práce je skvělá, ale občas každý z nás potřebuje něco vyrábět a tvořit. Pro tyto případy je skvělým dárkem, který ocení každý kolega či šéf - poukaz na opaskový workshop. Pod vedením odborníka si během pár hodin vyrobí svůj vlastní originální opasek, který bude spoustu let hrdě nosit! Zajistěte svému kolegovi/šéfovi deální odpočinkové odpoledne u nás v dílně. Nikdy není pozdě na to naučit se řemeslo.

 

Dárek neznámý aneb ,,vůbec netuším, co by ho potěšilo”

Pokud jste si již lámali hlavu a stále nevíte, jaký dárek by byl ten pravý, kupte dotyčnému dárkový poukaz. Můžete ho mít již za pár minut na svém e-mailu, což je ideální jako vánoční nebo narozeninový dárek na poslední chvíli. Pokud si potrpíte na kvalitě, lze si vyzvednout či nechat zaslat dárkový poukaz od nás v kvalitní dárkové krabičce, připravený rovnou k předání obdarovanému.  

 

Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Prohlédněte si také kožené peněženky v sekcích:✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem
Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku
Prohlédněte si také sekci s cestovními taškami a zavazadly:✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy