Originální luxusní dárky pro ženy

Hledáte dárek pro ženu, kamarádku, přítelkyni, maminku či sestru? U nás vyberete elegantní a krásné dárky pro dámy snadno a rychle. Na zakázku dělané kožené výrobky, které mají nejen díky vyraženému monogramu obdarovaného, kvalitou a zpracováním osobitost - ideální dárek pro ženu, kamarádku, přítelkyni, maminku či sestru nebo jiné důležité ženy ve Vašem okolí. Každý kus od nás je originál, ručně vyrobený dárek na míru s doručením až k Vám domů. Navíc produkty dodáváme v pěkném dárkovém balení a průvodním dopisem adresovaným obdarovanému. 

Tipy a nápady na dárky pro ženy

Potřebujete poradit s výběrem dárku? Ať už vybíráte dárek pro ženy k narozeninám, dárek pro ženu k výročí či dárek pro ženu k Vánocům nebo dárek pro ženu k Valentýnu, nechte se inspirovat naší nabídkou a podívejte se na naše tipy a nápady.

Dárky pro ženy z lásky

Dárek od srdce je tím nejlepším dárkem. Proto u nás najdete praktické dárky pro ženy zcela na míru. Dárky Vám vyrobíme přímo podle Vašeho vkusu. Na věku obdarovaného nezáleží – ať už chcete dárek pro mladou ženu nebo pro starší dámu, každou potěší peněženka či opasek vyrobený na míru. Chcete vychytaný dárek pro sestru nebo dárek pro kamarádku? Originálním dárkem mohou být i luxusní kožené podložky, obaly a pouzdra z naší dílny.

 

 

A co dárek ke svátku pro ženy? Drobným a cenově nenáročnám dárkem ke svátku může být třeba klíčenka s monogramem nebo jiný drobný výrobek z naší nabídky. 

Univerzální dárky pro ženy

Lámete si hlavu nad dárkem pro kolegyni nebo přímo šéfovou? Určitě nic nezkazíte elegantním zápisníkem či diářem. Univerzálním dárkem může být i vizitkář nebo kožené desky na dokumenty.

 

Oblíbené kožené zápisníky a diáře s vyměnitelnými bločky a s monogramem najdete zde

 

Jedinečný dárek se jménem či monogramem

Na naše kožené výrobky Vám rádi vyrazíme monogram, kratší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme krátké věnování pro obdarovaného. Rázem se z výrobku stane opravdu jedinečný dárek, který jistě potěší.

Více informací o možnosti rařby naleznete přímo u vybraných produktů, dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Nezapomenutelný dárek na celý život

Na všechny naše kožené výrobky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a produkt Vám bezplatně opravíme.

 

Dárek pro přítelkyni, ženu, maminku, sestru či babičku

 

Drobné dárky, které udělají radost

Hledáte drobnost, kterou byste doplnili hlavní dárek pod stromečkem nebo prostě upomínku k svátku? Přesně pro tyto příležitosti jsme nabídli klíčenky s ražbou křestních jmen nebo různých hlášek. Vyrazit na klíčenku můžete nechat třeba nápis #nejlepšímaminka, #nejlepšíbabička, #královnakuchyně nebo #hlavarodiny. V nabídce jsou ale i vtipné hlášky, všechny naleznete v konfigurátoru přímo u klíčenky v kroku výběru ražby.

Další drobností, která může zdobit pracovnu maminky či babičky je podložka na stůl. Je možné do ni orazit monogram či krátký text a darovat tak něco neobyčejného. U dam jsou velmi oblíbené podložky na psací potřeby, které decentně doladí pracovní stůl.

 

Dárek k Vánocům či narozeninám do 3000 Kč

Dárek pro maminku nebo babičku je vcelku jednoduché vybrat, ale je těžké najít něco opravdu kvalitního. Co ale nikdy nezklame je kvalitní dámský doplněk, který vydrží řadu let a bude stále vypadat dobře. Nejoblíbenějšími dárky pro maminky či babičky od nás bývají diáře nebo peněženky. Na oboje je možné vyrazit monogram a udělat z něj tak krásnou osobní věc. 

 

Výjimečné dárky pro výjimečné ženy

Prémiová peněženka od nás je výjimečným doplňkem, který potěší každou ženu. Na zvláštní příležitosti se dámám určitě bude hodit dámské psaníčko. Pro kreativní duše máme v nabídce kabelky a batohy koncipované jako stavebnice, které si dotyčná doladí podle svého osobního vkusu.

Tajným tipem letošních Vánoc je krásná kabelka Judy, která vydrží každodenní zátěž na jedničku, je odolná proti poškrábání a pojme toho opravdu hodně. Především mladé slečny, které chodí ještě na univerzitu ale i dámy, které už potřebují spolehlivou a elegantní kabelku na schůzky, potěší Saffiano - dámská kabelka na notebook. Hodí se ke všem business/business casual outfitům a rozhodně neudělá ostudu.

 

 

Dámy se zamilovávají do městského batohu Victoria nebo např. nadčasové Ejem kabelkyBatwoman nebo Shopper pak bodují u všech věkových kategorií.

Absolutní novinkou od které očekáváme, že se stane hitem letošních Vánoc je dámský batoh Ruby.

 

 

 

 

Dárek pro kamarádku

Vtipné malé dárky

To, že u nás zakoupíte kvalitní a krásný dárek pro kamarádku už víte. Vždy je ale čas také na vtipné drobné dárky. Originální drobný dárek pro kamarádku tak může představovat klíčenka s ražbou #kočičímáma, #jsempejskař, #jsemkrálovna , #královnakuchyně, nebo pro milovnice vína třeba klíčenku s ražbou #vínojeláska. Pro kávové povalečky zas třeba #kavárenskýpovaleč. 

Dárek pro kamarádku k Vánocům tak vyberete raz dva!

 

Hodnotnější dárky pro nejlepší kamarádky

S kamarádkami trávíme spoustu času, tušíme co mají rádi, ale bývá obtížné vybrat jim ten správný dárek. S věcmi od nás nešlápnete vedle, pokud hledáte výrobek, který vydrží a i za řadu let bude připomínat Vaše přátelství.

Nejvíce oblíbenými dárkami pro kamarádky jsou zápisníky s ražbou monogramu nebo podložky na stůl. Velmi elegantním dárkem, který bude zdobit pracovní místo, je kožená podložka na psací potřeby. Velmi decentním a krásným dárkem jsou také řemínky na hodinky. Kromě klasických řemínků nabízíme také ty na modely hodinek Garmin či AppleWatch. 

Určitě potěší i dámská peněženka, kterých máme několik typů, velikostí a barevných provedení. 

 

Výjimečné dárky ke kulatým narozeninám a zvláštním příležitostem

S kamarádkami trávíme spoustu času, tušíme co mají rádi, ale bývá obtížné vybrat jim ten správný dárek. S věcmi od nás nešlápnete vedle, pokud hledáte výrobek, který vydrží a i za řadu let bude připomínat vaše přátelství.

Prémiová peněženka od nás je výjimečným doplňkem, který potěší každou ženu. Na zvláštní příležitosti se dámám určitě bude hodit dámské psaníčko. Pro kreativní duše máme v nabídce kabelky a batohy koncipované jako stavebnice, které si dotyčná doladí podle svého osobního vkusu.

Pro ženy, které si potrpí na eleganci a business outfity, nabídneme výjimečnou Ejem, která pojme všechny důležité dokumenty i laptop. Pro běžné menší schůzky se bude hodit Batwoman kabelka.

 

Dárek neznámý aneb ,,vůbec netuším, co by ji potěšilo”

Pokud jste si již lámali hlavu a stále nevíte, jaký dárek by byl ten pravý, kupte dotyčné dárkový poukaz. Můžete ho mít již za pár minut na svém e-mailu, což je ideální jako vánoční nebo narozeninový dárek na poslední chvíli. Pokud si potrpíte na kvalitě, lze si vyzvednout či nechat zaslat dárkový poukaz od nás v kvalitní dárkové krabičce, připravený rovnou k předání obdarované.  

 

Dárek pro kolegyni, šéfovou

  

Originální hlášky pro vtipné party!

Hledáte drobný kvalitní dárek, kterým potěšíte šéfovou či kolegyni? Přesně pro Vás jsme vytvořili kolekci vtipných i milých dárků pro kolegy. Přeci jen s nimi trávíte spoustu času a ocenění za tuto společnost si jistě zaslouží! Jste vtipná parta a máte v týmu třeba kavárenské povaleče nebo kolegyně, které chodí věčně pozdě? Kupte jim originální, vtipný dárek pro kolegy - klíčenku s ražbou #dyckypozdě nebo #kavárenskýpovaleč. 

Pro ambiciózní jedince nabízíme ražbu #budoucípracháč. Pro ty, co věčně sní o růžových dálkách zas #věčnýsnílek. A kolegy, co doslova žijí svou prací? Ty zas můžete ocenit ražbou #workoholik. Věčně stojící kolega u kávovaru? Pro toho je ražba #kávomil. Věčná slibotechna a skutek utek? Kupte jí #všechnobude. A pro královnu všech dezertů a firemních obědů nabídneme klíčenku #královnakuchyně.

V nabídce jsou ale i specialitky jako třeba #mámtonaháku nebo #mockecáš nebo #můžuzavšechno. 

 

 

Milé poděkování a uznání práce

Chcete ocenit členy svého týmu? Kupte jim třeba klíčenku nebo diář s milou hláškou - Nejlepší šéfová, pracant měsíce nebo rovnou pracant roku.

Klíčenka je z kvalitního materiálu, vydrží řadu let a bude Vás kolegům věčně připomínat. Je to také krásný dárek v rámci teambuildingové akce či jako prvek uznání. Poslouží také jako milý dárek na rozloučenou při odchodu zaměstnance z firmy.

Diář s osobní ražbou nebo podložka na stůl je krásný dárek pro kolegyni či šéfovou k narozeninám. Macbookáře jistě potěší také obal na Macbook.

 

Dárek při loučení s šéfovou nebo dlouholetou kolegyní

Měli jste ve firmě skvělou šéfovou nebo týmovou parťačku, kterou jste potkávali každý den a hledáte originální dárek, který mu za celý tým na památku předat? 

Nejoblíbenější jsou za tímto účelem naše kabelky. Většinu kabelek je také možné orazit monogramem či jménem obdarované a udělat z ní velmi osobní věc na památku. 

Ražba monogramu na tašce z ní udělá velmi osobní a vkusný dar. Pro ženy, které si potrpí na eleganci a rády nosí business outfity, nabídneme výjimečnou Ejem, která pojme všechny důležité dokumenty i laptop. Pro běžné menší schůzky se bude hodit Batwoman kabelka. Na zvláštní příležitosti se dámám určitě bude hodit dámské psaníčko.

Pokud hledáte cenově příznivější produkty, potěší určitě i podložka na stůl s ražbou monogramu/krátkého textu nebo zápisník, který vydrží krásný dlouhou řadu let. Při každém otevření zápisníku si tak na své kolegy vzpomene i několik let po odchodu z firmy.

 

Odpočinkové workshopy pro kreativní duše

Kancelářská práce je skvělá, ale občas každý z nás potřebuje něco vyrábět a tvořit, jako když byl malý. Pro tyto případy je skvělým dárkem, který ocení každá kolegyně či šéfová - poukaz na workshop. V nabídce jsou workshopy na výrobu opasků, barvení peněženek ale i výroby originální kabelky MONI. Stačí si jen vybrat typ poukazu, dotyčná si pak pohodlně zarezervuje vyhovující termín a pod vedením odborníků vytvoří svůj vlastní jedinečný výrobek!

 

Dárek neznámý alá ,,vůbec netuším, co by ji potěšilo”

Pokud jste si již lámali hlavu a stále nevíte, jaký dárek by byl ten pravý, kupte dotyčné dárkový poukaz. Můžete ho mít již za pár minut na svém e-mailu, což je ideální jako vánoční nebo narozeninový dárek na poslední chvíli. Pokud si potrpíte na kvalitě, lze si vyzvednout či nechat zaslat dárkový poukaz od nás v kvalitní dárkové krabičce, připravený rovnou k předání obdarované.

 

Tak jaký dárek to bude? Pro maminku či babičku? Šéfku či kamarádku?

Dejte letos přednost kvalitě a originalitě.

Těšíme se na Vás! Českému řemeslu Zdar!