-------  SBÍRKA UKONČENA -------

POZOR: AKCE DARUJ VESTU NA UKRAJINU UKONČENA

----- NEPOSÍLEJTE FINANČNÍ PROSTŘEDKY ----- 

 

 
Děkujeme všem, kdo přispěli na šití obalů na balistické pláty. Díky Vám a Vaší solidaritě jsme mohli ušít a darovat na Ukrajinu několik set těchto vest. Vest je dle vyjádření ukrajinské strany nyní již k dispozici dostatek a jsou potřeba jiné věci. Proto tímto ukončejeme naši sbírku.
 
Tým Brašnářství Tlustý a spol. 

 
5.3.2022
 
Válka je čiré zlo! Kdo by pomyslel, že pár set kilometrů od nás se bude střílet. Na Ukrajině jsou potřeba ochranné balistické vesty. Obránci nemají často vůbec žádnou balistickou ochranu.
 
Přestavěli jsme dílnu na výrobu nosičů na balistické pláty a šijeme je proto od rána do noci. Dali jsme tak práci 15 ukrajinským ženám, které teď s námi ve dvou směnách nosiče pro ukrajinské muže a syny šijí. Rádi bychom jich co nejdříve na Ukrajinu poslali co nejvíce. Nosiče jsou určené pro domobranu - Teritoriální obranu, která potřebuje ji potřebuje nejvíce. 
 
 
Kdo by rád pomohl dobrovolným příspěvkem nebo darem:

Náš transparentní účet je FIO banka: 2201786766 / 2010

IBAN: CZ50 2010 0000 0022 0178 6766

Náhled účtu je zde (https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201786766)

Všechny prostředky poukázané na náš transparentní účet budou spotřebovány na materiál na nosiče balistických plátů a mzdy ukrajinských děvčat, které v naší dílně teď od rána do noci vesty šijí. Vesty-nosiče balistických plátů hrazené z těchto finančních prostředků nejsou určeny k prodeji na území ČR, ale k přímé distribuci na Ukrajinu oficiálními kanály.
 
Všichni doufáme, že válka co nejdříve skončí. Do doby než skončí, chceme udělat vše, co je v našich silách pro záchranu životů. Děkujeme všem, kdo svým příspěvkem pomohou zachránit životy lidí žijících pár set kilometrů od nás.
 
Pozn: Tato akce není veřejnou sbírkou ve smyslu zákona 117/2001 Sb., ale komerční akcí určenou pouze pro zákazníky Brašnářství Tlustý a spol. s r.o.
Pokud zatím nejste naším zákazníkem, a přesto byste chtěl(a) pomoci, zakupte si prosím benefiční klíčenku "DARUJ VESTU UKRAJINĚ" zde: https://www.brasnarstvitlusty.cz/klicenka-daruj-vestu-ukrajine 
 
 
 
 
Rozhodli jsme se přidat ruku k dílu a pomoci tím, co nejlépe umíme - šít.
 

 Sami bychom to nezvládli. Museli jsme během několika desítek hodin kompletně přestavět dílnu na textilní výrobu. A hlavně ... díky tomuto projektu jsme mohli dát práci lidem, kteří mají největší motivaci - ukrajinským ženám. Ty spolu s námi šijí od rána do noci a pomáhají tak svým mužům a synům na frontě.
 

 Kam se síla napře, tam se Země pohne! Stovky vest jsou již našité a jdou na místo určení. Další stovky se šijí. Dokud se střílí na lidi, tak budeme šít. Věříme, že naše snaha může pomoci zachránit životy lidem, kteří několik set kilometrů od nás brání svou zemi proti agresorům. 
 
 

 
Upozornění: Tato akce není veřejnou sbírkou podle zákona 117/2001 Sb. v pl. zn., ale komerční akcí určenou pouze pro zákazníky Brašnářství Tlustý a spol. s r.o.
Pokud zatím nejste naším zákazníkem, a přesto byste chtěl(a) pomoci, zakupte si prosím benefiční klíčenku "DARUJ VESTU UKRAJINĚ" zde: https://www.brasnarstvitlusty.cz/klicenka-daruj-vestu-ukrajine