Návrh bez názvu-6.png

Dopřejte si jedinečný originál

V našem online brašnářství vyrábíme kožené výrobky na zakázku. I vy si můžete dopřát jedinečnou službu - zakázkově šitý kožený výrobek dle Vašeho stylu. Vyberete si z našeho sortimentu typ výrobku - peněženku, opasek nebo brašnu, vyberete si materiály, kapsy nebo výbavu a my Vám výrobek ušijeme přesně podle Vašich představ a přání.

Vyberte si barvu kůže, podšívky i barvu šití

Pro svůj budoucí výrobek si můžete vybrat z různých typů a barev kůže, k tomu nakombinovat z několika barev semišových podšívek, zvolit i barvu kování a u některých výrobků i barvu šití. Dokážeme Vám vyrobit i sladit více výrobků do sestavy.

Přesně na Vaši míru

Každý výrobek je šitý na míru budoucímu majiteli. Ať si kupujete opasek nebo brašnu, můžete si být jistý, že Vám bude přesně sednout. Při zadávání objednávky nezapomeňte zvolit svou výšku nebo obvod pasu.

Ozdobte monogramem

Do výrobků Vám rádi vyznačíme monogram nebo logo Vaší firmy.  Z každého výrobku se tak stane jedinečná a velmi osobní věc.

Doba dodání je individuální

Výrobu začínáme po zaplacení a dodání všech podkladů (včetně zadání ražby). Pokud chcete výrobek dodat např. k narozeninám na přesné datum, prosím uveďte to přímo v objednávce. Dodací lhůta se řídí podle kapacity dílny, někdy může být kratší, někdy ale i delší. Záleží na náročnosti výrobku.