Domácí dezinfekce na ruce

V naší nabídce najdete domácí dezinfekce na ruce na bázi alkoholu obsahující výtažky z Aloe Vera a z dalších léčivých bylin. Naše domácí dezinfekce na ruce nejenom účinně zlikviduje až 99,9 % virů a bakterií, ale zároveň jsou šetrné k vašim rukám a ještě navíc příjemně voní. Na výběr máme různá balení domácí dezinfekce na ruce - od nejmenších lahviček (50-100ml), které slouží jako dezinfekce na ruce na cesty. Máme také větší balení domácí dezinfekce na ruce (1l balení) a také velké několikalitrové nádoby gelové dezinfekce vhodné do škol či kanceláří o objemu 5l. Je jen na vás, jak velké balení gelové dezinfekce vám nejvíce vyhovuje, případně při jaké příležitosti ji budete používat. Malé a skladné domácí dezinfekce na ruce o objemu 50ml jsou perfektní jako kapesní dezinfekce na cesty, protože je jednoduše schováte do kabelky nebo do malého batohu. Větší gelové dezinfekce pak využijete v domácnostech a v provozech, které se bez dezinfekce neobejdou.

Domácí dezinfekce na cesty

Gelová dezinfekce na ruce o objemu 50ml se hodí zejména, pokud cestujete. Je malá a velice skladná, vejde se vám prostě všude a nezabírá moc místa. Lze ji použít bez problému k dezinfekci rukou, kdy nemáte možnost umýt si ruce mýdlem anebo tekoucí vodou. Hlavní výhody platící pro gelové dezinfekce na ruce na cesty jsou:

  • Domácí gelová dezinfekce na ruce na cesty se dá snadno a rychle použit.
  • Domácí gelová dezinfekce na ruce se dobře vstřebává do pokožky.
  • Domácí gelová dezinfekce na ruce slouží jako spolehlivá ochrana na doma i na cesty.
  • Domácí gelová dezinfekce na ruce je vhodná pro každodenní použití.
  • Domácí gelová dezinfekce na ruce se dá používat i v případě, kdy si nemáte jak umýt ruce vodou.

Domácí dezinfekce na ruce na domácí použití

Pro domácí užití, kdy není třeba mít po ruce malé kapesní gelové dezinfekce, máme připravené i celá balení 100ml domácí dezinfekcí na ruce i větší jednolitrová a pětilitrová balení domácí dezinfekce, která jsou také cenově nejvýhodnější. Tato větší balení nejčastěji objednávají firmy a podnikatelé pro své provozovny (restaurace, hotely, fitness kluby, doktoři) a i státní instituce (školy, školní jídelny).

Používat alkoholové domácí dezinfekce na ruce nebo bez alkoholu?

Alkoholové gelová dezinfekce z naší nabídky obsahují ethanol (denaturovaný alkohol), který kromě toho, že narušuje buněčné stěny a membrány bakterií, pomáhá účinně bojovat proti různým virům včetně koronaviru. Naše domácí dezinfekce na ruce mohou účinně zahubit až 99,9 % bakterií, virů a mikrobů a díky přídavné složce z Aloe Vera jsou velice šetrné i k vaší pokožce. Gelová dezinfekce s Aloe Vera nevysouší tolik pokožku jako jiné běžné dezinfekce. Účinná složka Aloe Vera naopak napomáhá k pokožku rukou rychleji regenerovat.

Nicméně i tak raději doporučujeme používat i krém na ruce, jakmile použijete na ruce antibakteriální gelová dezinfekce s alkoholem, pokud máte citlivější pokožku.

Domácí dezinfekce a gelové dezinfekce na ruce z dílny Lihovar Balatka

Díky nám máte možnost si nakoupit domácí dezinfekce na ruce přímo od českého výrobce. Domácí dezinfekce na ruce s Aloe Vera pro Vás vyrábíme v lihovaru Destilerie Balatka v Českém ráji. V Destilerii Balatka nejenom, že již po mnoho let vzniká výborná slivovice, ale teď v čase koronaviru jsme zde společně rozjeli i výrobu šetrné domácí dezinfekce na ruce dle doporučeni WHO. 

Navíc vám při objednávce nad 500 Kč zašleme objednané dezinfekce a dezinfekční gely na ruce zcela ZDARMA.

Všechny dezinfekce na rucegelové dezinfekcetekutá antibakteriální mýdlalátkové roušky a obličejové ochranné štíty najdete také na eshopu zaměřující se na ANTI-COVID - domácí alkoholové dezinfekce proti koronaviru na eshopu Stopvirshop.cz v sekci Stopvir.