Dezinfekční gely na ruce

V naší nabídce najdete dezinfekční gely na bázi alkoholu obsahující výtažky z Aloe Vera a z dalších léčivých bylin. Naše dezinfekční gely na ruce nejenom účinně zlikvidují až 99,9 % virů a bakterií, ale zároveň jsou šetrné k vašim rukám a ještě navíc příjemně voní. Na výběr máme různé velikosti od nejmenších lahviček vhodné jako dezinfekční gely na ruce na cesty, máme také větší dezinfekční gely vhodné k použití v domácnosti a také velké nádoby vhodné do škol či kanceláří. Je jen na vás, jaká forma vám nejvíce vyhovuje, případně při jaké příležitosti ji budete používat. Malé a skladné dezinfekční gely na ruce o objemu 50ml jsou perfektní jako kapesní dezinfekce na cesty, protože je jednoduše schováte do kabelky nebo malého batohu. Větší dezinfekční gely pak využijete v domácnostech a v provozech, které se bez dezinfekce ve formě gelu neobejdou.

Dezinfekční gely na ruce na cesty

Dezinfekční gely na ruce oceníte zejména, pokud cestujete. Lze je použít bez problému k dezinfekci rukou, kdy nemáte možnost umýt si ruce mýdlem anebo tekoucí vodou. Hlavní výhody platící pro gelové dezinfekce na ruce na cesty jsou:

  • Dezinfekční gely na ruce na cesty lze snadno a rychle použit.
  • Dezinfekční gely na ruce se dobře vstřebávají do pokožky.
  • Dezinfekční gely na ruce slouží jako spolehlivá ochrana na doma i na cestách.
  • Dezinfekční gely na ruce jsou vhodné pro každodenní použití.
  • Dezinfekční gely na ruce lze používat i v případě, kdy si nemáte jak umýt ruce vodou.

Dezinfekční gely na ruce na domácí použití

Pro domácí užití, kdy není třeba mít po ruce malé kapesní gelové dezinfekce, máme připravené i celá balení 100ml dezinfekcí na ruce i větší pětilitrová balení domácí dezinfekce, která jsou také cenově nejvýhodnější. Tyto větší balení nejčastěji objednávají firmy a podnikatelé pro své provozovny (restaurace, hotely, fitness kluby, doktoři) a různé státní instituce (školy, školní jídelny).

Používat alkoholové dezinfekční gely na ruce nebo bez alkoholu?

Alkoholové dezinfekční gely z naší nabídky obsahují ethanol (denaturovaný alkohol), který kromě toho, že narušuje buněčné stěny a membrány bakterií, pomáhá účinně bojovat proti různým virům včetně koronaviru. Naše dezinfekční gely na ruce mohou účinně zahubit až 99,9 % bakterií, virů a mikrobů a díky přídavné složce z Aloe Vera jsou velice šetrné i k vaší pokožce. Dezinfekční gely s Aloe Vera nevysouší tolik pokožku jako jiné běžné dezinfekce na ruce. Účinná složka Aloe Vera naopak napomáhá k pokožku rukou rychleji regenerovat.

Nicméně, pokud máte citlivější pokožku,i tak raději doporučujeme používat i krém na ruce, jakmile použijete na ruce antibakteriální dezinfekční gely s alkoholem.

Dezinfekce a dezinfekční gely na ruce z dílny Lihovar Balatka

Díky nám máte možnost si nakoupit dezinfekce a dezinfekční gely na ruce přímo od českého výrobce. Dezinfekci a dezinfekční gely na ruce s Aloe Vera vyrábíme pro Vás v lihovaru Destilerie Balatka v Českém ráji, který nejenom že dělá výbornou slivovici, ale teď v čase koronaviru rozjel také výrobu šetrné dezinfekce na ruce dle doporučeni WHO.

Navíc vám při objednávce nad 500 Kč zašleme objednané dezinfekce a dezinfekční gely na ruce zcela ZDARMA.

Všechny dezinfekce na rucegelové dezinfekcetekutá antibakteriální mýdlalátkové roušky a obličejové ochranné štíty najdete také na eshopu zaměřující se na ANTI-COVID - domácí alkoholové dezinfekce proti koronaviru na eshopu Stopvirshop.cz v sekci Stopvir.