Onheiser Jan slim messenger RangeRover.jpg

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný servis, jakého jsme schopni. Bereme to jako pokračování tradice "Služby veřejnosti" tak, jak ho chápali již před 100 lety u Baťů. Snažíme se, aby také u nás platilo heslo "Náš zákazník, náš pán".

Děkujeme Vám za slova chvály, vždy nás potěší. Dopisy a emaily čteme na dílně vždy našim lidem nahlas.

Vaše spokojenost a podpora nám dává sílu do dalších dnů. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, budeme rádi, když i zde připojíte své hodnocení. 


Celkové hodnocení

4,8
186 hodnocení celkem
170 hodnocení
5 hodnocení
2 hodnocení
4 hodnocení
5 hodnocení

Sandra Horešovská
10. 01. 2018

Diář je překrásný, jen když jsem objednávala koňakovou barvu, která z obrázků byla jasná volba, netušila jsem, že v reálu se může až tak lišit...

Anna Maple Javoříková
15. 06. 2017

Právě mě došly obě dolarovky, které jsem si objednala jako dárky. Jsou krasné, ale mrzí mě, že s týdením zpožděním a kdybych Vám nenapsala jak to snima vypadá tak ani nevím, že zpoždění bude. Objednávala jsem je v akci, kdy sem měla dostat v dolarovce dolar. Mrzí mě, že v žádné nebyl.. a u jedné peněženky u monogramu chybí tečka :(. Myslím si, že za ten čas strávený (6týdnů) výrobou peněženky by se to nemělo stát.. jinak materiálně, krásné obě dvě.

Hana Švandová
08. 12. 2014

Nakupovat tady je docela solidní adrenalin. Chápu, že před Vánoci je objednávek hodně, ale asi by chtělo na delší dodací dobu upozornit hned při objednání a ne, že jsem se spoléhala na dodání za 4 týdny. Na druhou stranu, klobouk dolů za individuální přístup po urgenci a za to, že můžu manželovi popřát k narozeninám s dárkem v ruce. Dodání ČD kurýrem proběhlo bezvadně, když vlak dorazil, ozvali se z nádraží a zboží vydali proti občance. Takže u mě dobrý, až na ty další tři šedivý vlasy navíc :-).

Pavel Medvěd
31. 08. 2014

Ahoj, mrzí mě, že nedodržujete dodací lhůtu, kdy od 5.7. čekám na objednanou peněženku a mailem jsem byl ujištěn, že nejpozději do konce srpna jí budu mít doma. Bohužel zatím jen čekám. Věřím, že i toto vylepšíte a stejně tak, jak máte výborné produkty, budou i dodací lhůty 100%. S díky Pavel Medvěd

Jiří Hammerbauer
27. 12. 2013

Nějak se mi nepovedla ta pátá hvězda. Ták takhle * :)