Onheiser Jan slim messenger RangeRover.jpg

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný servis, jakého jsme schopni. Bereme to jako pokračování tradice "Služby veřejnosti" tak, jak ho chápali již před 100 lety u Baťů. Snažíme se, aby také u nás platilo heslo "Náš zákazník, náš pán".

Děkujeme Vám za slova chvály, vždy nás potěší. Dopisy a emaily čteme na dílně vždy našim lidem nahlas.

Vaše spokojenost a podpora nám dává sílu do dalších dnů. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, budeme rádi, když i zde připojíte své hodnocení. 

 

 


Celkové hodnocení

5
19 hodnocení celkem
19 hodnocení
0 hodnocení
0 hodnocení
0 hodnocení
0 hodnocení

Pavel Schwendt
11. 09. 2020

Perfektní výrobek (peněženka) a super přístup.

Peter Tham
26. 07. 2020

Som z Bratislavy, a sláva o kvalite doletela až sem! Dva opasky mam cca 6 rokou. Čierny dvojitý a červený ! Sú užasne! Prešli so mnou na motorke a trojkolke Berlin, Alteu v Španielsku, Szeged a aj Prahu....

Pavlína
10. 06. 2020

První objednávka - NÁRAMEK a rozhodně ne poslední! Krásné, precizně zpracované, kvalitní a originální. Budu doporučovat na potkání každému :-)

Pohanka Medical
25. 03. 2020

Dobrý den, celá naše ordinace praktického lékaře děkuje za výrobu ochranných štítů :-)

Iveta
18. 03. 2020

Objednala jsem si zápisník a řemínek k Apple Watch. A musím říct, že jsem maximálně spokojená. Precizní práce a výborná kvalita. Řemínek přesně sedí, takže nemusíte mít strach objednat. Určitě objednám další zboží v budoucnu.

Jarda
11. 12. 2019

Objednal jsem si opasek a peněženku včetně ražby. Musím konstatovat, že výrobky jsou naprosto perfektní, pěkně zabalené. Jsem maximálně spokojen. Dodací lhůta byla sice trochu delší, ale vždy mne informovali s dotazem zdali to nevadí, prostě kvalita a přístup který se dnes už moc nevidí. Velice rád jsem podpořil zlaté české ručičky a všem, kdo uvažují opravdu o kvalitě, vřele doporučuji.

Blanka
20. 11. 2019

Po rozbaleni balicku mi doslova vytryskly slzy... Objednala jsem synovi opasek s monogramem, je opravdu dokonaly! Perfektni provedeni, uzasny vysledek! Dekuji za skvely vanocni darek!

Erich
23. 09. 2019

Dnes jsem obdržel Váš výrobek, tj. "Messenger Mini - klopnový. Jsem absolutně spokojený, mistři brašnařského cechu odvedli perfektní práci. A nejen brašnáři ale i další lidé kteří se na výrobě přímo i nepřímo podíleli, zabalili a odeslali. Díky patří zejména panu Michalu Paličkovi, se kterým jsem komunikoval a který vše organizačně řídil. Není to moje první dodaná zakázka, mám již od nich vyroben obal na MacBook Air, kožený opasek ke kalhotám, pásek k hodinkám a nyní i messenger. Děkuji moc a doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitní výrobky.

Pavel Jurena
31. 08. 2019

Mám rád kvalitní výrobky z kůže a ruční výrobu. Peněženku s monogramem jsem si nechal vyrobit ke svým 33. narozeninám. Jsem velmi spokojený. Budu se těšit na další nákup. (hodnocení jako je jedna hvězdička a dvě hvězdičky prosím ignorujte - není to objektivní). Děkuji.

Juraj
11. 06. 2019

Peněženka i pásek (3 roky) jsou stále v supr stavu. Doporučuji

Michal Jor
04. 06. 2019

Dokonalost! Od navštívení stránky až po obdržení produktu se zákazník setkává s profesionalitou. Produkty se dají přizpůsobit na míru, jsou z kvalitních materiálů, precizně vyrobeny a vypadají úchvatně! Naprostá spokojenost, mohu jedině doporučit! Děkuji moc za tuto skvělou peněženku!
Michal Jor

Renata
22. 02. 2019

Koupila jsem manželovi opasek je krasný a po roce denního nošení je netknutý. Teď na vánoce jsem objednala peněženku a už mám spadeno na nějakou aktovku. Vřele všem doporučuji.

David Kulig
31. 10. 2018

Dostal jsem Vaší peněženku jako dárek,a jsem nadšený.

Jaoslav Sviták
17. 08. 2018

Naprosto precizní práce. Z peněženky jsem nadšený. Balení, popis..prostě do detailu vyladěné. Určitě to nebyla poslední objednávka. Můžu jen doporučit!

Erich
09. 08. 2018

Objednal jsem si zhotovení opasku a v daném termínu obdržel. Řemeslné zpracování, dobrá práce, prostě spokojenost. Děkuji všem zainteresovaným. Doporučuji.

Vojta
11. 07. 2018

Špičkový přístup a ještě lepší výrobek. Pár věcí jsme od vás už kupovali a vždy max spokojenost. Já osobně jsem od vás dnes převzal peněženku a už pokukuju po opasku.

Roman G.
06. 06. 2018

Neskutečné... nečekal jsem, že v dnešní době je ještě možné narazit na skutečně vstřícné a milé lidi. Ochota a naprosto lidský přístup lidí v této firmě mne doslova mile šokoval. Zakázka provedena v termínu, kvalita provedení nebojím se říci hodně nadstandardní. Vřele všem DOPORUČUJI..... Michal Palička, profík na pravém místě. Děkuji......

Radek
30. 04. 2018

K Vánocům jsem si nechal vyrobit opasek, se kterým jsem maximálně spokojen. Zhruba po půl roce jsem potřeboval přidělat další dírky, protože mi začal být velký. Bylo mi nabídnuto, že lepší ho bude zkrátit a nechat znovu vyrazit logo a iniciály. Když jsem si cca po týdnu pro opasek šel a zeptal se, co jsem dlužen, bylo mi odpovězeno "pouze úsměv". Skvělá, precizní práce, ochota, prozákaznický přístup. Děkuji! :)

Jakub Šilar
14. 03. 2018

Dostal jsem darem od přítelkyně, teď už snoubenky :-), v průběhu let peněženku (cca před 5 lety), opasek (cca před 3 lety) a dnes i obal na Macbook Pro. Musím říct, že se vším jsem naprosto spokojen. Kvalitu odvedené práce již několik let prokazuje právě peněženka, a to i přesto, že se o ni v podstatě nijak nestarám (slibuji, že napravím). Za tu dobu už navíc chytila krásnou patinu. Vřele dopuručuji.