Na většinu našich výrobků dáváme doživotní záruku. Tyto výrobky jsou na webu označeny logem Doživotní záruka. Slovem "doživotní" je myšleno do konce přirozené životnosti výrobku, ne do konce života majitele, ani případných dědiců. Naše výrobky jsou dělané tak, aby měly výrazně delší životnost než výrobky z běžného obchodu. Jsou pevnější, šité pevnými nítěmi a nejsou ošizené. Naše výrobky vydrží ze zkušenosti již 25 let, více nepamatujeme. 

Kůže pokud je dobře udržovaná, vydrží desítky let. Přesto naše výrobky nejsou ze železa. Jednoho dne se může rozpadnout šití nebo odpadnout tisíckrát namáhaný nýtek. Komu by se náš výrobek nějak pokazil, prosím zavolejte a my Vám jej bezplatně opravíme.

Na co se vztahuje doživotní záruka

Zárukou jsou kryté vady materiálu (otevřené kazy líce usně) a zpracování, zejména prasklé šití, rozbité zipy (včetně upadlých jezdců zipu), utržené nýty a povolené lepené spoje. 

Na co se nevztahuje doživotní záruka

Záruka se nevztahuje na jakékoliv skvrny od vody, piva, vína, potu, krve nebo jiných tekutin nebo barev jiných materiálů. Stejně tak záruka nekryje rozvolnění usňových vláken (přirozené povolení a vytáhnutí kůže používáním), rýhy, oděrky, díry, prodření a průrazy materiálu ostrými předměty, klíči, tužkami, noži, hřebíky, nůžkami apod. ani oděrem o asfalt, kamení a jiné materiály. Záruka nekryje také zašpinění podšívky a lícového materiálu. Výrobky takto poškozené Vám rádi oservisujeme za servisní poplatek. Záruka se také nevztahuje na špatně naměřené popruhy, opasky a nevhodně zvolené dárky.

Jak postupovat pro uplatnění záruky

Zboží prosím zašlete nebo doneste na adresu naší provozovny, nejlépe ale prosím předem zavolejte a domluvte detaily. K zásilce nemusíte nic přikládat, protože naše výrobky si poznáme, jen na lístek popište, co se pokazilo. Zboží zabalte do obalu, aby se při přepravě nepoškodilo, nezmoklo apod.

Nezapomeňte prosím napsat na sebe spojení a zpáteční adresu.

Až věc opravíme, zašleme Vám ji na své náklady, maximálně do měsíce zpět. V případě, že nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, dáme Vám vědět jak se věci mají a kdy bude věc hotová.