Pásek na hodinkách je srovnatelně důležitý, jako samotné hodinky. I proto se značka PRIM opět spojila s Brašnářstvím Tlustý a vytvořili společně model hodinek PRIM Sport s náramkem dle původního designu z roku 1972.

 hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý
 
Výsledkem je další exkluzivní limitovaná edice klasických hodinek PRIM SPORT, které zdobí kožený řemínek. Model tak odkazuje na originální podobu těchto sportovních hodinek a spojuje tradiční postupy s řadou konstrukčních a designových inovací. Pro obě firmy jde o další spolupráci na limitované edici hodinek.

Náramkové hodinky PRIM SPORT svým charakteristickým designem patřily mezi nejoblíbenější modely už od 60. let minulého století. Oblíbila si je řada osobností, herců či sportovců v čele s legendárním Františkem Venclovským, který s nimi na ruce přeplaval kanál La Manche. Proto se společnost ELTON hodinářská rozhodla na úspěch hodinek navázat a oslovit tradičního českého výrobce koženého zboží Brašnářství Tlustý.

Na výrobu je použita italská useň nejvyšší kvality v přírodním probarvení, které nošením získává originální patinu. Vnitřní stranu řemínku pak zdobí monogram obou firem. Hodinky jsou dodávané ve speciální dřevěné krabičce, která obsahuje také náhradní řemínek do vody včetně stěžejkovače na rychlou výměnu. Součástí balení je i limitovaná edice kapesního nožíku od české firmy Mikov. Hodinky PRIM SPORT budou vyrobené v limitované edici 50 kusů.

 

Zdroj: https://www.e15.cz/formen/styl/brasnarstvi-tlusty-se-spojilo-s-hodinarstvim-prim-1376164