ODESÍLÁME IHNED!

Wave Leather Handbag

Delivery time:
3 days

Luxusní stylová kožená kabelka z edice Tlustý Premium. Show more

New!
Colours may slightly vary from reality according to your display calibration
We are ready to assist you in videocall, please use Whatsapp or Messenger:Wave Leather Handbag

Pick a color
Show detailed infoShow detailed info
Žlutá
Žlutá

help more info.
Černá
Černá

help more info.
Červená
Červená

help more info.
Lososová
Lososová

help more info.
Modrá
Modrá

help more info.
Šedo-modrá
Šedo-modrá

help more info.
Světle zelená
Světle zelená

help more info.
Aviatic
Aviatic

help more info.
Zelená malachit
Zelená malachit

help more info.
Okrová
Okrová

help more info.
Tmavě modrá
Tmavě modrá

help more info.
Světle modrá
Světle modrá

help more info.
Price
EUR 335
Product Description

Máme pro Vás novinku! Luxusní stylová kožená kabelka z edice Tlustý Premium.   V limitované edici jsme vyrobili pouze 10 kusů od každé barvy. Kabelka je špičkovým výrobkem našeho brašnářství, je vyrobená z prvotřídní valchované hovězí kůže, kterou dovážíme z nejlepších koželužen v Itálii.  Tentokrát jsme vybrali černou, lososovou,  žlutou, modrou, tmelovou a i nový odstín modro-šedé barvy.

DO MĚSTA I DO PRÁCE. Každá Wave je vyrobená z prvotřídní italské hovězí kůže. Wave pojme menší notebook či pracovní desky. Hodí se proto jak na vycházky do města i na společenské nebo pracovní schůzky. Kabelka má velmi originální tvar, se kterým vzbudíte dostatečný obdiv kdekoliv se s ní ukážete.

NA DOVOLENOU. Wave je ideální doplněk na dovolené při procházkách po korzu nebo večer do baru. Malá Wave se dá nosit jak v ruce, tak díky popruhu přes rameno (délka popruhu je nastavitelná a popruh se dá také odepnout). 

Oproti velké Wave se liší zejména tím, že je menší a dá se nosit jak v ruce, tak díky popruhu i přes rameno.

Uvnitř kabelky je podšívka z jemného mikrovlákna. Podšívka je laděná k barvě kabelky. Žlutá, tyrkysová, modrá i modro - šedá mají decentní šedou podšívku, černá má pak výraznou červenou podšívku. 

Kabelka má jak jemné držadlo na nošení v ruce a také popruh pro pohodlné nošení na rameni. Délka popruhu je nastavitelná a popruh se dá také odepnout. Kabelka se dá uzavřít pomocí dvou magnetů, uvnitř pak najdete ještě uzavíratelnou kapsu na zip. Zip vnitřní kapsy pochází ze špičkové švýcarské firmy Riri. Ostatní kování na kabelce je z japonské firmy s dlouholetou tradicí. Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality.

Specifications

Kabelka má stabilní základnu - když kabelku naplníte, tak ji lze postavit na zem a nebude Vám padat do stran. Její stylové luxusní provedení udělá dojem všude, kde se s kabelkou ukážete. Zároveň je praktická a vhodná na každodenní nošení.

Rozměry: 37 x x 37 cm (délka x výška - bez popruhu), samotná kabelka se dá roztáhnout až do šířky 20cm.

Na kabelku jsme použili nejlepší materiály na trhu. Je vyrobená z valchované hovězí usně. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled

Tento typ prémiové kůže se používá na kabelky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se kabelka neroztrhla při každodenním nošení a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

Additional Information

Due to the fineness of the material and workmanship, we do not provide a lifetime warranty on this product.

Alternative products