OTÁZKA: Kdy budou roušky k dispozici?

ODPOVĚĎ: První várka by měla být k prodeji zítra večer, resp. Ve čtvrtek 19.3 během dne zde na https://www.brasnarstvitlusty.cz/rousky-a-stity/  . Plaťte prosím jen kartou, objednávek bude mnoho a uspíšíte tím odbavení objednávky a expedici. Prodávat se bude JEN to co bude ušito a ten den na skladě, expedovat se bud buď stejný den nebo hned ráno druhý den. 

 

OTÁZKA: Potřebuju 500 roušek, můžu je někde předobjednat?

ODPOVĚĎ: Prosíme větší objednávky je třeba projednat přímo, pište na mail@brasnarstvitlusty.cz  Firemní objednávky se budeme snažit řešit individuálně s našimi pobočnými dílnami.

 

OTÁZKA: Kolik bude stát obličejový štít?

ODPOVĚĎ: Předpokládáme cenu mezi 150-200 Kč včetně DPH. Připravujeme jich několik desítek tisíc. Ve středu 18.3 večer by měly být první kusy zde na webu.

 

OTÁZKA: Jaká bude cena za roušku?

ODPOVĚĎ: Předpodkládáme cenu 150 Kč včetně DPH.  Je to cena, která je nákladová, hradíme z ní materiál, práci lidí, logistiku. Brašnářství Tlustý a spol. tuto akci dělá za náklady. 

 

OTÁZKA: Budou součástí roušek i filtry? Pokud ne, jaké filtry doporučujete?

ODPOVĚĎ: Filtry se nám zatím nepodařilo sehnat. Roušky budou k prodeji bez filtrů. Budeme doporučovat improvizované varianty filtrů, které si každý do roušky bude moci vložit sám z domácích zásob. Od papírového kapesníčku, kuchyňského ubrousku, kojenecké vložky do podprsenky, dámské vložky, a podobných buničinových výrobků až po nastříhaný HEPA  filtr do vysavače. Tyto filtry samozřejmě nemají virocidní efekt - nezastaví viry, ale pomohou zamezit průniku kapének.