Hannah

Doba dodání:
4 týdny

Kabelka je vhodná jak do společnosti, tak i jako modní doplněk ke kabátu. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Hannah

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - hnědá
Liscio - hnědá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Liscio - červená
Liscio - červená

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Future - šedá
Future - šedá

help více info.
Future - hnědá
Future - hnědá

help více info.
Future - vínová
Future - vínová

help více info.
Future - modrá
Future - modrá

help více info.
Future - červená
Future - červená

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Logo do 5 cm x 5 cm
Logo do 5 cm x 5 cm
+ EUR 60.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 503.30
Popis produktu

Naše “Hannah” představuje luxusní a na míru vyráběnou městskou kabelku, která je vhodná jak do společnosti, tak i jako módní doplněk k více formálnímu outfitu (ke kabátu). Je dostatečně prostorná, vejdou se do ní veškeré dámské propriety a vejde se do ní i menší nákup v případě potřeby. Přestože je kabelka opravdu prostorná, na první pohled nepůsobí nijak robustně. Kabelka je z vrchu uzavíratelná na zip, věci uložené v kabelce tak budou vždy v bezpečí a nic Vám tak z kabelky nemůže nechtěně vypadnout nebo být odcizeno.

Hanan poznáte podle charakteristické kaspičky s klopou na boční straně, která se uzavírá za pomocí jazýčku. Do této kapsičky si můžete uložit klíče, peněženku nebo kupříkladu mobilní telefon. Uvnitř kabelky je podšívka z vysoce odolného luxusního mikrovlákna Future, které je vysoce odolné vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se. Při zašpinění se navíc tato podšívka i velmi snadno čistí. Mikrovlákno je velice jemné a proto nehrozí poškrábání věcí uvnitř (například displej telefonu). I barvu podšívky si u nás můžete zvolit.

Kabelka je koncipována jako jednoprostorová a je vybavena uvnitř našitou "otevřenou" kapsou pro menší drobnosti, malovátka či mobilní telefon. Nejčastěji ji vyrábíme ve výrazné červené, ale hezky vypadá také v klasické černé i koňakové - všechny barevné varianty, které jsou k dispozici, najdete v našem konfigurátoru.

Protože je Hannah vyrobená ze stejného typu kůže, kterou používáme pro naše luxusní peněženky, můžeme Vám ve stejné barvě vyrobit i celý set s peněženkou nebo elegantním dámským opaskem. Pokud byste si přáli k Hannah kabelce ještě jednu další kapsu, tak lze na držátka zavěsit i tyto stylové minikapsičky, které budou s naší Hannah krásně ladit. Držátka jsou natolik dlouhá, že lze Hannah nosit jak v ruce tak i přes rameno. Tuto luxusní kabelku Vám také rádi opatříme monogramem na přání.

Specifikace

Rozměry kabelky Hannah jsou: 40 x 32 x 10 cm (délka x šířka x výška). 
Rozměry vnější kapsičky jsou 24 x 15 cm. 

Tato dámská kabelka je vyrobená z vysoce kvalitních italských třísločiněných usní a je velice prostorná. Je koncipována jako jednoprostorová (vnitřní prostor není nijak oddělen). Všechny zipy pochází z věhlasné švýcarské dílny značky Riri, která je výrobou zipů proslulá. Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). Ozdobné stříbrné kování pro tuto kabelku si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Doplňující informace

Ražba monogramu nebo loga na luxusní koženou kabelku Hannah

Na kabelku Hannah Vám rádi vyrazíme monogram, nějaký delší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme nějaké krátké věnování pro obdarovaného a uděláme tak z kabelky naprosto unikátní dárek.

Na tento typ kabelky nejčastěji razíme iniciály jména a příjmení. Kabelka Hannah s vyrytým monogramem nebo jménem se skvěle hodí jako dárek pro Vaše milované slečny a dámy, kterým tak můžete věnovat opravdu krásnou a zároveň velmi osobní věc. 

Díky ní si obdarovaná žena na Vás vzpomene s láskou pokaždé, když si Hannah vezme do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi na kabelku umístíme dle Vašeho přání - ražbu standardně umísťujeme pod držátka, ale rádi Vám ražbu umístíme i jinam na kabelku dle Vašeho přání.

Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou raznice.

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Doživotní záruka na koženou kabelku - Hannah

Na všechny naše kožené dámské kabelky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na peněžence cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka