Hikers

Doba dodání:
12 týdnů

Model Hikers je městská obuv inspirovaná retro designem pohorek z 60. let minulého století. Jsou to pevné kožené boty, které se hodí do města i do přírody.

Zažijte ten rozdíl. Nechte si ušít boty. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Hikers

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Teletina - Petrolej
Teletina - Petrolej

help více info.
Teletina - černá
Teletina - černá

help více info.
Teletina - hnědá
Teletina - hnědá

help více info.
Teletina - koňak
Teletina - koňak

help více info.
Teletina - tmavě modrá
Teletina - tmavě modrá
+ EUR 60.00

help více info.
preview
Zakázková barva
+ EUR 80.00

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
preview
Hovězína - přírodní

preview
Beran - béžový
+ EUR 80.00

preview
Beran - černý
+ EUR 80.00

preview
Beran - žlutý
+ EUR 80.00

Traktor
Traktor

help více info.
Městská
Městská

help více info.
37
50
Vybráno:
E - Extra úzká
S - Speciál
Vybráno: G - standardní
preview
Bez patiny

preview
Patina jemná
+EUR 35.00

preview
Patina výrazná
+EUR 52.00

preview
Patina artová
+EUR 80.00

Široký rámek
Široký rámek

help více info.
Úzký rámek
Úzký rámek

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 299
Popis produktu

Model Hikers je městská obuv inspirovaná retro designem pohorek z 60. let minulého století. Jsou to pevné kožené boty, které se hodí do města i do přírody. Není to treková bota do skalnatého prostředí, do hor ani do vody. Hikers jsou opatřené odlehčenou podešví a jsou navržené jako vycházkové boty do města na zimu, i od jara do podzimu.

Hikers šijeme systémem Blake (šití vnitřní stranou boty). Jsou opravitelné, a při dobrém používání by Vám měly vydržet 5 a více let.

  

Jak to funguje

Boty vyrábíme individuálně. Po zakoupení bot zde na internetu se prosím zaregistrujte na osobní návštěvu u nás na dílně. Tam Vás necháme vyzkoušet boty ze 70 dostupných velikostí obuvi (máme od 37 do 50 a 5 šířek obuvi - od E do I). Na místě vyladíme Váš pocit v botě, včetně doporučení vložek obuvi, případně doladíme i změny ve Vaší zakázce, barvu, výbavu, detaily. Potom vyrobíme boty dle zadání a Vy si je přijdete osobně převzít. Pokud budete chtít poslat boty domů, odešleme je Vámi zvoleným dopravcem.

Materiál, barvy a patiny

Obuv vyrábíme z prvotřídní holandské teletiny. Jedná se o nadstandardně kvalitní lícový materiál. Usňová vlákna v teletině jsou pevnější a hustší než v hovězině. Máme na výběr standardní odstíny, na přání lze ovšem nabarvit dle vzorníku barev (detaily můžete upřesnit při měření).

Boty Vám také rádi opatinujeme. Náhledy různých verzí patin a ručního barvení jsou k dispozici zde na webu.

Velikosti

Zadejte si zde orientační velikost a šířku. Detailní velikost a šířku doladíme přesně na osobní schůzce u nás na dílne. Jsme schopni pro Vás vyrobit i každou botu podle jeiné velikosti nebo šířky. Ať máte úzké chodidlo nebo široké, nebo vysoký nárt a jinak rostlé nohy, chceme se o Vás postarat tak, že budete spokojený/a a dobře obutý/a.

Upozornění: Nevyrábíme vyloženě ortopedickou nebo certifikovanou diabetickou obuv. 

Stélka

Obuv je vybavena latexovými stélkami s usňovou podšívkou. Za příplatek je možno obuv vybavit ortopedickou stélkou Formthotics, která ještě zvýší komfort v botě. Nebo je možno obuv vybavit na přání stélkou zateplenou. Detaily budou domluveny při měření.

Podešev

Naše boty jsou vybaveny kvalitními italskými podešvemi - Rocca nebo Studded. Rocca je obdoba traktorové podešve, Studded je městská podešev. Boty mají klasickou koženou mezipodešev, kterou takto podrážíme standardně pryžovými a EVA podešvemi. Podešve Roccia (EVA) jsou zvoleny jako městská podešev - nejsou vhodné do kamenitého terénu ani to nejsou trekové tvrdé podešve. 

Cena

Cena uvedená zde na internetu je za standardní velikosti obuvi. Změna šířky a úprava kopyta a svršku obuvi, případně patinace a další úpravy budou zpoplatněny příplatkem dle domluvy a rozsahu práce.

Termín dodání

Boty předpokládáme, že Vám dodáme do 4-6 týdnů od naměření. Tato doba se může měnit podle kapacity dílny.

Záruka a servis

Na obuv poskytujeme dvouletou záruku. K obuvi nabízíme i kompletní servis. Podešev se podle používání ošlape za 3-6 měsíců. Zajistíme Vám podražení bot i po několika letech případnou kompletní renovaci podešve (rozebrání bot a našití nové podešve). Servis není součástí ceny obuvi.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Boty