Hikers

Doba dodání:
8 týdnů
Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Hikers

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Hlazená kůže - černá
Hlazená kůže - černá

help více info.
Hlazená kůže - hnědá
Hlazená kůže - hnědá

help více info.
Hlazená kůže - koňaková
Hlazená kůže - koňaková

help více info.
Hlazená - burgundy
Hlazená - burgundy

help více info.
Hlazená kůže - Petrolej
Hlazená kůže - Petrolej

help více info.
Nechci napínáky

36/37
+EUR 40.00

helpvíce info.
38/39
+EUR 40.00

helpvíce info.
40/41
+EUR 40.00

helpvíce info.
42/43
+EUR 40.00

helpvíce info.
44/45
+EUR 40.00

helpvíce info.
46/47
+EUR 40.00

helpvíce info.
48/49
+EUR 40.00

helpvíce info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 249
Popis produktu

Model Hikers je městská obuv inspirovaná retro designem pohorek z 60. let minulého století. Jsou to pevné kožené boty, které se hodí do města i do přírody. Není to treková bota do skalnatého prostředí, do hor ani do vody. Hikers jsou opatřené odlehčenou podešví a jsou navržené jako vycházkové boty do města na období od jara do podzimu. 

Hikers šijeme systémem Blake (šití vnitřní stranou boty). Jsou opravitelné, a při dobrém používání by Vám měly vydržet 5 a více let.

 

Jak to funguje

Boty budeme vyrábět zatím do odvolání individuálně. Každý kdo si u nás zakoupí takto přes internet boty, bude pozván na osobní měření, případně se změří naší mobilní aplikací.

Potom vyrobíme boty dle zadání a pošleme Vám je až domů, případně si je přijdete převzít. Garantujeme Vám, že Vám boty budou padnout. Boty případně upravíme, zkrátka doladíme tak, abyste byl/a spokojený/a. Spokojenost zákazníka je pro nás zásadně důležitá. 

Materiál a barvy

Obuv vyrábíme z prvotřídní teletiny. Jedná se o nadstandardně kvalitní lícový materiál. Usňová vlákna v teletině jsou pevnější a hustší než v hovězině. Obuv lze na přání nabarvit dle vzorníku barev (detaily můžete upřesnit při měření).

Velikosti

Zatím si nemusíte vybírat velikost obuvi. Budeme Vás potřebovat naměřit. Naše boty jsou ve velikostech 36-50. Boty jsou navrženy pro zdravé chodidlo šíře G+. Tj. nejsou zcela vyštíhlené, ale spíše pro širší "slovanské chodidlo". Pokud se při měření projeví, že Vaše chodidlo je užší nebo širší než na současné modely, vyřešíme věc individuálně (změnou šíře obuvi a individualizací kopyta). V průběhu měsíce ledna předpokládáme rozšíření nabídky o šíře F a H+. Tj. ať máte úzké chodidlo nebo široké, chceme se o Vás postarat tak, že budete spokojený/a a dobře obutý/a.

Individuální změna kopyta bude zpoplatněna dle rozsahu prací. Pokud se rozhodnete, že nevyužijete této služby, vrátíme Vám peníze. 

Stélka

Obuv je vybavena stélkou s gelovými zónami pod patou. Za příplatek je možno obuv vybavit ortopedickou stélkou Formthotics, která ještě zvýší komfort v botě. Nebo je možno obuv vybavit na přání stélkou zateplenou. Detaily budou domluveny při měření.

Podešev

Tento model je vybaven kvalitní podešví britské značky Dainite.

Cena

Cena uvedená zde na internetu je za standardní velikosti obuvi. Změna šířky a úprava kopyta a svršku obuvi bude zpoplatněna příplatkem dle domluvy a rozsahu práce.

Termín dodání

Boty předpokládáme, že Vám dodáme do 4 týdnů od naměření.

Záruka a servis

Na obuv poskytujeme dvouletou záruku. K obuvi nabízíme i kompletní servis. Podešev se podle používání ošlape za 3-6 měsíců. Zajistíme Vám podražení bot i po několika letech případnou kompletní renovaci podešve (rozebrání bot a našití nové podešve). Servis není součástí ceny obuvi.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Boty