Chcete se naučit pohybovat ve světě online sales a online marketingu? Hledáme lidi, kteří se chtějí vypracovat. 

 

Nejsme klasický eshop. Jsme řemeslná dílna a děláme věci na zakázku. Online je náš jediný prodejní kanál a jsme tomu rádi. Nechceme mít žádné obchody v obchodních centrech. Zato nás láká zahraničí, Amazon a jiné marketplacy a vůbec všechny online kanály.

V minulých letech jsme budovali výrobní know-how. Teď chceme zlepšit prodejní know-how, naučit se lépe prodávat v Čechách i do světa práci českých řemeslníků. 

Většinu věcí děláme autenticky, rychle, hned, teď. Je toho spousta co se ještě chceme naučit. Lépe plánovat komunikaci, udělat profi fotky a videa s modely, lokalizovat marketing pro další trhy, naučit se vstupovat na cizí trhy a mnoho dalšího. Děláme marketing jinak než ostatní, jsme sami sebou a proto nám naši zákazníci věři. A navíc a hlavně - u nás rozhodují objednávky a spokojenost zákazníků. Vše ostatní je až daleko daleko za těmito dvěma hlavními věcmi. Všechno si děláme sami, považujeme to za základní konkurenční výhodu a chceme, aby to tak zůstalo.

Znamená to, že v našem malém týmu je třeba obsloužit vše, co k ecommerce patří. Od strategie, copywritingu, focení, tvorbu videí, až po práci s databázemi, nastavování kampaní na sociálních sítích a Google Ads a jiných PPC platformách. Je toho hodně, ale věříme, že malý a kvalitní tým zvládne víc, než velký tým průměrných lidí.

Hledáme univerzální lidi, kteří jsou na škole nebo čerstvě po škole a chtějí se rozvíjet. Jack-of-all-trades typy, kteří se v ecommerce chtějí stále vzdělávat a získávat know-how na reálném projektu.

Přihlašte se! Nejdřív Vás vyzkoušíme na part time a na části projektu. Pokud se osvědčíte, stanete se členem core teamu.

Co neumíte, to se tu naučíte. Hlavní vlastnost je umět si poradit a přinést objednávky z internetu.

 

Tak, kdo se nebojí a hlásí se?

 

Pište přímo na mail@brasnarstvitlusty.cz

 

Ivan Petrův

jednatel

777 738 788

Brašnářství Tlustý a spol.