Dobrý den,

 

pokud se pohybujete ve světě online sales a online marketingu, tak nás asi znáte. Možná od nás i něco pěkného máte. 

Nejsme klasický eshop. Děláme věci na zakázku. Vypiplali jsme se z garáže. Online je náš jediný prodejní kanál a jsme tomu rádi. Nechceme mít žádné obchody v  obchodních centrech.

Chceme prodávat hlavně online a prodávat naši práci do celého světa. 

Boříme většinu marketingových pouček. Nemáme žádnou velkou strategii, většinu věcí děláme autenticky, rychle, hned, teď. Nemáme uhlazenou komunikaci, nemáme profi fotky s modely, na klasický fashion branding kašleme. U nás rozhodují hlavně objednávky. Vše ostatní je až daleko daleko za nimi. Potřebujeme každý měsíc vydělat desítkám lidí na výplaty. Nemáme žádný velký budget, nejedeme žádné ATL, ale ani PPCčka, zatím se nic nevyrovná výkonu a dosahu sociálních sítí. Všechno si děláme sami, což považuji za základní konkurenční výhodu a chci, aby to tak zůstalo.

Co chci, aby se významně posunulo vpřed je know how, jak prodávat online. Vybudovat lokální shop a vybudovat mezinárodní prezenci jsou dvě různé věci. Přeji si, aby know-how jak prodávat, bylo uvnitř firmy a zdokonalovalo se jako základní asset.

Žádný manuál na úspěch není. žádný učený z nebe nespad. Nebojíme se experimentovat. Ne nadarmo je u nás na schodech baťovské heslo "Dnes myšlenka - zítra skutečnost". Spěcháme! Na co nemáme nebo co neumíme, na to si najmeme specialisty, ale chceme se to sami a co nejrychleji naučit - aspoň nadprůměrně.

V poslední době cítím, že nám v týmu velmi chybí zkušený online salesman/marketér se zdravým drivem a dobrými znalostmi.

Člověk, který za sebou má dostatek zkušeností, aby nám pomohl posunout firmu dále. Chodí nám sem různé agentury a rádoby experti, kteří ovšem nic moc neukážou a lámou si na nás zuby.

Pokud sedíte někde ve velkém online shopu, který jste vypiplal a narazil na strop, nebo hledáte další výzvu na příštích 5-10 roků, ozvěte se. 

Chceme jít do světa a kdo nám pomůže, je vítán a může jít s námi. 

Hledáme ale jen univerzální lidi, jack-of-all-trades typy, kteří by dokázali tyto projekty uřídit i exekuovat, případně zadat externistům. Na full time specialisty jsme moc malí. 

Hledáme univerzální renesanční onlinové marketéry/salesmany - rozjížděče.

Radši nebudeme psát, v čem všem se máte orientovat :-) Je toho kotel. Ale pokud jste vybudoval eshop se vším všudy a dostal jste ho do desítek milionů korun ročně, tak to je přesně ono - mix všeho, co k tomu patří. Však víte, co to všechno znamená. Hlavní vlastnost je umět si poradit a přinést objednávky z internetu.

Pokud jste nic takového zatím nevybudoval, dočetl jste to až sem, myslíte si, že na to máte a chcete na sobě někoik let tvrdě makat, tak se taky ozvěte - kde je vůle, tam je cesta. Šampony neberem.

Není to se mnou jednoduché...

Musíme se nejdřív oťukat, to je jasné. Takže nejdřív projektově, pokud se osvědčíte, tak více než fulltime, je tu práce jak na kostele.

Odměna měsíční fee + success fee (procenta ze zisku z projektu). Pokud si vyděláte málo, rozloučíme se, takové lidi nepotřebujem.

 

Tak, kdo se hlásí?

 

pište mi přímo na mail@brasnarstvitlusty.cz

 

Ivan Petrův

jednatel

Brašnářství Tlustý a spol.