Filtry


Kvalitní hnědý kožený opasek je základ šatníku

V naší dílně vyrábíme kvalitní kožené opasky z pravé silné italské hovězí kůže o tloušťce 3,5mm. Vyrábíme opasky hladké i prošívané, jednovrstvé i z velmi bytelné dvojité hovězí kůže. Barvu kůže si můžete libovolně zvolit - na výběr máme spoustu barev i barevných odstínů. Mezi naše bestsellery ale stále patří dlouhodobě pánské i dámské černé kožené pásky a hnědé kožené opasky pro muže i ženy.

Prohlédněte si všechny naše značkové kožené opasky pro muže i ženy ve všech barevných provedeních od Brašnářství Tlustý, pokud zrovna přemýšlíte, jaký praktický a stylový dárek koupit vaší drahé polovičce. Nebo navštivte jen speciální sekce pánské kožené opasky a dámské kožené opasky.

U opasků to však pouze začíná a pokračuje přes kožené peněženkykožené brašnyaktovkykožené obaly a pouzdra (iPady, mobilní telefony, dokumenty aj.), kožené řemínky k luxusním hodinkámnáramky z kůžecestovní tašky a končí to u nádherných luxusních kožených bot a dalších stylových doplňků z kůže. Můžete si tak u nás pořídit celý set z kožených produktů sladěný do jedné barvy.

V Brašnářství Tlustý vyrábíme několik typů opasků z kůže:

Kožené opasky Classic - kvalitní kožený hnědý opasek pro rifle a do jeansů s šířkou kůže 3,8 cm, ve variantě hladké, prošívané, nebo jedinečné dvojité prošívané.

Kožené opasky Business Casual  - do společenských (látkových) kalhot se šířkou 3,3 cm ve variantě hladké, prošívané a bytelné dvojité prošívané.

Kožené opasky Business - hnědé pro opasky do obleků s šířkou 3,3 cm ve variantě řezané a zakládané. Tyto opasky jsou vrstvené až ze čtyř vrstev hovězí kůže a prošité decentnější nití.

Dámské kožené opasky - jemné dámské kožené opasky k šatům, do dámských kalhot, sukní a kostýmků v šířce 2cm nebo 2,5cm.  

Doživotní záruka na všechny kožené opasky a pásky od Brašnářství Tlustý

Naše kožené opasky jsou velmi bytelné, stavěné tak, aby Vám vydržely desítky let. Každý opasek je opatřený masivní, ručně odlévanou nerezovou sponou. 

Ražba monogramu na hnědé kožené pásky

Do opasku si můžete u nás nechat vyrazit svůj monogram, či nějaký delší text, například věnování. Jsme schopni vyrazit na opasek na zakázku i Vaše firemní logo, rodinné erby či krátké věnování pro obdarovaného. Kožené opasky a pásky s monogramem jsou skvělým dárkem pro Vaše nejbližší, zaměstnance i kamarády, kterým můžeme věnovat velice osobitý dárek na Vánoce.

I ražbu monogramu nebo loga Vám rádi umístíme dle Vašeho přání. Monogram razíme standardně tak. aby byl při nošení vidět na levém boku, při zapnutí opasku na prostřední dírku. Naše logo je vyraženo tak, že pokud je opasek zapnut na prostřední dírku, tak není vidět a logo je zakryto špičkou opasku.

Dopřejte si hnědé kožené opasky na míru

Mít kožený opasek na míru se vyplatí. Máte možnost si výrobek vyladit přesně podle svého vkusu tak, aby Vám dokonale seděl. U nás si vyberete barvu kůže, typ spony i barvu nitě. Všechny kožené opasky opasky na zakázku z Brašnářství Tlustý umíme vyrobit ve všech standardních velikostech – nejčastěji vyrábíme kožené opasky o délce 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm. Děláme ale i nadstandardní velikosti opasků o délce 150cm, 160cm, 170cm nebo i kožené opasky nad 170cm. Stejně tak dokážeme vyrobit úzký dámský pásek k šatům i luxusní široký pásek do pasu k sukni - vše samozřejmě kompletně na míru.

Protože vyrábíme jen opasky míru, vše jde děláno ručně a výroba pásku z pravé kůže tak může trvat od 1 do 4 týdnů. 

Jen a pouze nerezové kovové spony pro hnědé kožené opasky na zakázku

Jako jediní v Čechách dáváme na naše kožené opasky jen a pouze nerezové kovové spony. Jsou elegantní, bytelné a pevné. Necháváme si je vyrábět speciálně ve slévárně. Naše spony na opasky jsou navíc také hypoalergenní. Nerezová spona na opasek proto zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání (pozor, spony nejsou z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem).

U každého modelu koženého opasku je na výběr několik typů spon podle aktuální nabídky. Naše kožené opasky nemají žádné odlehčené spony z levných slitin, které Vám prasknou při první příležitosti. Nerezová spona od Brašnářství Tlustý Vám bude sloužit po celá léta. To je také důvod, proč se k nám zákazníci tak rádi vracejí. Ostatně sami si můžete přečíst názory našich zákazníků. 

Upozornění: Naše opaskové spony jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISA 304 – jedná se o potravinářský nerez, pozor, nejsou certifikovány jako zcela nealergenní. Podívejte se na video, kde představujeme naše nerezové spony:

Jak správně vybírat velikost pro hnědé pánské i dámské kožené opasky

Pro ty z Vás, co teď přemýšlí, jak správně vybrat velikost opasku, máme připravený jednoduchý návod formou videa.

Dbejte na správné měření opasku. Každý hnědý kožený opasek je dělán na míru pro Vás a nelze jej předělávat. Špatná míra není reklamačním důvodem. K výrobě opasku potřebujeme vždy od Vás vědět obvod pasu - v místech, kde opasek nosíte, tj. většinou pánové na bocích. Opasek se vždy měří od hrotu trnu po nejpoužívanější dírku.

S výběrem vhodného hnědého koženého opasku Vám vždy rádi poradíme - postačí, když se zastavíte u nás na showroomu. Můžete nám také zavolat v pracovní době na +420 778 528 150 nebo napsat email na mail@brasnarstvitlusty.cz. Lze nás také kontaktovat skrze chat v pravém dolním rohu obrazovky, kdy Vám můžeme ihned zodpovědět Vaše případné dotazy nebo Vám pomoci s výběrem vhodného opasku z kůže pro Vás nebo Vaše nejbližší.

  
Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Černé kožené pásky (základ šatníku každého muže i ženy) si prohlédněte zde:✅ Černé pánské kožené opasky a dámské pásky
Prohlédněte si všechny pánské kožené pásky a opasky pro muže:✅ Pánské kožené opasky
Prohlédněte si všechny dámské kožené pásky a opasky pro ženy:✅ Dámské kožené pásky a opasky