spolecne_to_dame.jpg

 

Máte šicí dílnu a chcete pomoci v současné krizové situaci infekce koronaviru? Ochranných prostředků (i improvizovaných) je v Čechách krizový nedostatek.Organizujeme distribuci dílců a koordinujeme šití improvizovaných textilních roušek. 


REGISTRACE ŠIČEK A ŠICÍCH DÍLEN (REGISTRACE POZASTAVENA)

Kdo má výpadek ve výrobě, je OSVČ teď bez příjmu, nebo chce zkrátka pomoci šít i zadarmo a řešit krizovou situaci, REGISTRUJTE SE.

Rádi bychom aby práce byla placená, budeme zajišťovat distribuci dílců podle poptávky zde na webu a prodej roušek i darování potřebným. Již se povedlo zajistit materiál na 30 000 kusů improvizovaných textilních roušek. Brašnářství Tlustý bude celým týmem koordinovat přípravu a distribuci dílců, závoz dílců, svoz hotových výrobků a koordinaci, balení a prodej.

REGISTRACE KURÝRŮ

Chcete pomoci rozvážet a svážet v Praze balíčky pro šičky a hotové roušky? PROSÍM REGISTRUJTE SE


 

Sami to nemáme šanci zvládnout, musíme spojit co nejvíce dílen po republice. 

Bližší podmínky Vám upřesníme po registraci jak se bude situace usazovat. 

 

 

 

Šicí dílny (firmy) nebo týmy s kapacitou min. 200 ks denně:

Praha a střední Čechy - Kladno, Ml. Boleslav, Benešov, Beroun - budeme každý den vlastním svozem zavážet nové dílce a zároveň vyzvedávat hotové výrobky. Upřesněte v registraci svou kapacitu a množství lidí, kteří na tom mohou dělat.

Vzdálenější kraje - budeme Vám posílat krabice PPLkou dvakrát až třikrát týdně podle vašeho výkonu, svozovou dopravu nedokážeme z Prahy koordinovat a byla by strašně drahá. 

Týmy domácích šiček s kapacitou 100 - 200 ks denně:

Střední balení dle Vaší kapacity. Praha - závoz / svoz, mimo Prahu PPLkou a vy hotové výrobky pošlete také PPLkou na naše náklady zpátky k nám do dílny. Dle dohody po ukončení práce proběhne vyúčtování a převod peněz na Váš účet.

Individuální domácí šičky s kapacitou do 100 ks denně:

Budeme Vám posílat malé balení PPLkou a vy hotové výrobky pošlete také PPLkou na naše náklady zpátky k nám do dílny. Dle dohody po ukončení práce proběhne vyúčtování a převod peněz na Váš účet.

Další podmínky upřesníme (smlouvy, finance, dobrovolnictví, svozy, komunikaci, atd...)