Kabelka City mini

Doba dodání:
6 týdnů

Elegantní a praktická dámský kabelka, ideální pro denní nošení. Pokračovat

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kabelka City mini

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Tango  černé (black)
Tango černé (black)

help více info.
Tango - hnědé (ruggine)
Tango - hnědé (ruggine)

help více info.
Tango - koňak (Antico)
Tango - koňak (Antico)

help více info.
Tango - tmavě modré (Blue)
Tango - tmavě modré (Blue)

help více info.
Tango - tmavě hnědé (Testo Moro)
Tango - tmavě hnědé (Testo Moro)

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 20.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 339.15
Popis produktu

Představujeme Vám další přírůstek do naší rodiny kabelek - City Mini. S rozměry 19 x 13 x 8 (cm) nabízí kabelka akorát prostoru pro vše, co potřebujete během dne nosit. Hodí se na vycházky do města a na společenské i pracovní schůzky. Kromě peněženky, A6 diáře a kosmetických potřeb, můžete dovnitř vložit i další věci. Je vyrobená ze speciální valchované italské kůže, což kabelce dodává přírodní vzhled a nepůsobí na ní nic uměle.

Každý typ kůže se pokaždé trochu liší a Vy tak budete vlastnit vždy jedinečný originál. Kabelka je na omak příjemně měkká, její vnitřek má částečnou usňovou podšívku a disponuje malou vnitřní kapsičkou například na doklady. Na vrchní straně se uzavírá za pomocí magnetu potaženého kůží, nic Vám tak z ní nemůže nechtěně vypadnout.

Kabelka má také polohovatelný popruh šířky 1,5 cm, což umožňuje jeho snadné nastavení pro pohodlné nošení. Standardně je popruh od nás nastaven na výšku 170 cm, ale dá se upravit na vyšší i nižší postavu.

Specifikace

Rozměry kabelky City Mini jsou: 19 x 13 x 8 cm (délka x šířka x výška). 

Kabelka je vyrobená z třísločiněné valchované usně, kterou si pro tento účel necháváme speciálně dovážet až z Itálie - konkrétně z tradiční oblasti koželužen - Santa Croce​. Kůže má velice jemnou strukturu, je příjemná na omak a používá se výhradně na výrobky nejlepších luxusních módních značek. 

Vnitřní část kabelky pak tvoří rubová strana kůže, která dává kabelce více “přírodní vzhled”. Všechny zipy pochází z věhlasné japonské značky YKK, která je výrobou zipů proslulá. Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). 

Veškeré ozdobné kování je v zastařeném černém odstínu a necháváme si jej vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Novinky, ✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka