Kabelka Nella s klopnou

Doba dodání:
6 týdnů

Elegantní a praktická dámský minikabelka, ideální pro denní nošení. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kabelka Nella s klopnou

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Nappa - Black
Nappa - Black

help více info.
preview
Galli - stříbrná

Cena aktuální konfigurace
EUR 269.25
Popis produktu

Představujeme Vám nejnovější přírůstek do naší rodiny kabelek - minikabelku Nella - ve vrzi s klopnou. 

Využijete ji na vycházky do města i do divadla. Vejdou se do ni nejnutnější věci, které potřebujete mít při sobě - mobil, klíče a další drobnosti. Je vyrobená z vysoce kvalitní italské kůže s povrchovou úpravou, která velice dobře držící svůj krásný barevný odstín i po letech používání. Povrchová úprava navíc také pomáhá zamezit poškození kabelky během nošení - nejsou na ní pak tak snadno znatelné škrábance či mechanické opotřebení. Zároveň má voděodolné vlastnosti. Nemusíte se tak bát, že Vám ji zničí déšť. 

Barvu kabelky si můžete vybrat podle sebe. Kabelka je na omak příjemně měkká, její vnitřek má částečnou usňovou podšívku a disponuje malou vnitřní kapsičkou například na doklady.

Kabelka má také polohovatelný popruh šířky 2,5 cm, což umožňuje jeho snadné nastavení pro pohodlné nošení. Standardně je popruh od nás nastaven na výšku 170 cm, ale dá se upravit na vyšší i nižší postavu. 

Specifikace

Rozměry kabelky jsou: ___x_____x____ (výška x šířka x hloubka).

Kabelka je vyrobená z vysoce kvalitní italské kůže s povrchovou úpravou, kterou si pro tento účel necháváme speciálně dovážet až z Itálie - konkrétně z tradiční oblasti koželužen - Santa Croce​. 

Ozdobné kování si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Novinky, ✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka