Kabelka Nella Zip (bez opasku)

Doba dodání:
6 týdnů

Elegantní a praktická dámský minikabelka, ideální pro denní nošení. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kabelka Nella Zip (bez opasku)

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Nappa - Blush Pink
Nappa - Blush Pink

help více info.
Nappa - Black
Nappa - Black

help více info.
Nappa - Grafitte
Nappa - Grafitte

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 299
Popis produktu

Představujeme Vám nejnovější přírůstek do naší rodiny kabelek - minikabelku Nella. S rozměry 17 x 15,5 x 5 (cm) nabízí kabelka prostor pro vše, co potřebujete během dne nosit. Využijete ji na vycházky do města i do divadla. Vejdou se do ni nejnutnější věci, které potřebujete mít při sobě - mobil, klíče a další drobnosti. Je vyrobená z vysoce kvalitní italské kůže s povrchovou úpravou, která velice dobře držící svůj krásný barevný odstín i po letech používání. Povrchová úprava navíc také pomáhá zamezit poškození kabelky během nošení - nejsou na ní pak tak snadno znatelné škrábance či mechanické opotřebení. Zároveň má voděodolné vlastnosti. Nemusíte se tak bát, že Vám ji zničí déšť. 

Barvu kabelky si můžete vybrat podle sebe. Kabelka je na omak příjemně měkká, její vnitřek má částečnou usňovou podšívku a disponuje malou vnitřní kapsičkou například na doklady. Celá kabelka se uzavírá se pomocí kvalitního zipu.

Kabelka má také polohovatelný popruh šířky 2,5 cm, což umožňuje jeho snadné nastavení pro pohodlné nošení. Standardně je popruh od nás nastaven na výšku 170 cm, ale dá se upravit na vyšší i nižší postavu. Je zde možnost si kabelku pořídit s opaskem a nosit ji jako waist bag.

Specifikace

Rozměry kabelky jsou: 17 x 15,5 x 5 (výška x šířka x hloubka). 

Kabelka je vyrobená z vysoce kvalitní italské kůže s povrchovou úpravou, kterou si pro tento účel necháváme speciálně dovážet až z Itálie - konkrétně z tradiční oblasti koželužen - Santa Croce​. Kůže má velice nemá výraznou strukturu, je příjemná na omak a používá se výhradně na výrobky nejlepších luxusních módních značek. 

Vnitřní část kabelky pak tvoří rubová strana kůže, která dává kabelce více "přírodní vzhled". Všechny zipy pochází z věhlasné švýcarské dílny značky Riri, která je výrobou zipů proslulá. Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). 

Veškeré ozdobné kování je v zastařeném černém odstínu a necháváme si jej vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Doplňující informace

Doživotní záruka na dámskou koženou kabelku Nella

Na všechny naše kožené dámské kabelky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na naší kabelce Nella cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Novinky, ✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka