Kabelka JUDY

Doba dodání:
3 dny

Luxusní stylová kožená dámská kabelka JUDY z edice Tlustý Premium představuje špičkový výrobek našeho Brašnářství a je vyrobená z prvotřídní valchované hovězí kůže, kterou dovážíme z nejlepších koželužen v Itálii. Pokračovat

Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kabelka JUDY

Cena aktuální konfigurace
EUR 559
Popis produktu

Luxusní stylová kožená dámská kabelka JUDY z edice Tlustý Premium představuje špičkový výrobek našeho Brašnářství a je vyrobená z prvotřídní valchované hovězí kůže, kterou dovážíme z nejlepších koželužen v Itálii. Je vyrobená v limitované edici a k dostání je pouze omezené množství kusů od každé barvy. Kůže má opravdu krásnou strukturu, která je velice příjemná na omak a navíc hezky voní. Tento typ kůže je navíc odolný proti poškrábání, kabelka tak bude vypadat stále jako nová.

DO MĚSTA I DO PRÁCE. Každá JUDY je vyrobená z prvotřídní italské hovězí kůže. Kabelka pojme menší notebook či pracovní desky. Hodí se proto jak na vycházky do města i na společenské nebo pracovní schůzky.

NA DOVOLENOU. JUDY je ideální doplněk na dovolené při procházkách po korzu nebo večer do baru.

Vnitřní prostor se zapíná za pomocí magnetu, z kabelky Vám tak nic nechtěně nemůže vypadnout. Uvnitř kabelky je podšívka z jemného mikrovlákna. Barva podšívky je laděná k vnější barvě kabelky: černá má šedou a modrá má laděnou podšívku do modré. 

Kabelka má dva popruhy, které umožnují nosit ji na ramenou tak v ruce. Dá se uzavřít pomocí magnetu, dvě rozdělené kapsičky. Ty využijete například na peněženku či klíče, abyste je nemuseli hnedat.
Na vnější přední straně má také kapsu uzavíratelnou na zip. Zip vnější kapsy pochází ze špičkové švýcarské firmy Riri. Ostatní kování na kabelce je ve stříbné barvě a  pochází z japonské firmy s dlouholetou tradicí. Všechny použité materiály jsou té nejvyšší kvality.

Specifikace

Rozměry kabelky jsou: 36 cm x 35 cm x 10 cm (délka x šířka x výška).

Její stylové luxusní provedení udělá dojem všude, kde se s kabelkou ukážete. Zároveň je praktická a vhodná na každodenní nošení. Kabelka má stabilní základnu - když kabelku naplníte, tak ji lze postavit na zem a nebude Vám padat do stran.

Na kabelku jsme použili nejlepší materiály na trhu. Je vyrobená z valchované hovězí usně. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled

Tento typ prémiové kůže se používá na kabelky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se kabelka neroztrhla při každodenním nošení a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak. Díky speciální povrchové úpravě je navíc odolnější proti poškrábání.

Doplňující informace

Na tento výrobek vzhledem k jemnosti materiálu a zpracování neposkytujeme doživotní záruku.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka