Netty - Malá kapsa na síťovku

Doba dodání:
8 týdnů

K našim síťovkám jsme vymysleli nové doplňky - stylové připínací kapsy ve dvou velikostech. Pokračovat

NOVINKA:

U tohoto výrobku je vidět barevné kombinace. Podívejte se jak bude vypadat v různých barvách. Barvy jsou v konfigurátoru co nejvěrnější, ale každý monitor je ukazuje jinak a v reálu se mohou mírně lišit.
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Netty - Malá kapsa na síťovku

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - modrá
Liscio - modrá

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 52
Videonávody
Popis produktu

Jaro je tady a s ním přicházejí novinky!Právě teď tu máme nový doplněk k naší Netty síťovce - stylové barevné kapsy.

Máme připravené dvě varianty. Tuto menší a pak ještě větší kapsu. 

Na výběr máte z několika barevných kombinací. Rozšířili jsme také výběr odstínů o jarní barvy. Nově tak můžete mít červenou, oranžovou či modrou kombinaci. V nabídce máme i decentní odstíny jako je deserto, koňakový nebo černý.

Specifikace

K síťovce je kapsa uchycena karabinkou. Díky tomu pevně drží při nošení, jde však i jednoduše vyměnit či v případě potřeby sundat.

Na kapsu jsme použili italskou hovězí useň té nejvyšší kvality. Kůže je čistě hladká, bez struktury. V průběhu času Vám navíc bude patinovat, díky čemuž získává originální odstín, který budete mít jen Vy.  Kapsička je 10 cm vysoká, 8 cm široká a vnitřní prostor je 4 cm hluboký. Nabízí tak prostor jak pro klíče, kreditní karty nebo hotovost. 

Ražba monogramu

Do kapsy si můžete u nás nechat vyrazit svůj monogram. Hodí se tak skvěle i jako osobní dárek. U toho typu výrobku nelze razit do vnitřní strany.

Každý náš výrobek je oražen naší obchodní známkou.

Doživotní záruka na kožené výrobky

Na všechny naše kožené výrobky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně to opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Doplňující informace

Netty je módní shopper a horká novinka, která představuje stylovou, moderní a ekologickou dámskou tašku na nákupy i do města. Po uvedení do prodeje se okamžitě stala naším bestsellerem. 

Ve spolupráci s návrhářkou Karolínou Pechovou z Česká síťovka vznikla limitovaná edice stylových tašek - kabelek - síťovek. Inspirovali jsme se předválečným modelem síťovky, který měl kožená držadla.

O značce Česká síťovka

Úspěšné renesance se síťovka dočkala až v roce 2012 pod novým brandem Česká síťovka, který se svým týmem založila Karolína Pechová. Všechny síťovky vyrábí v České republice a v rámci produkce kombinuje strojovou a ruční práci, přičemž na výrobě síťových tašek se kromě řady švadlen a šiček velkou měrou podílejí i chráněné dílny. Česká síťovka podporuje myšlenku udržitelnosti a snaží se jít ekologickou cestou - vyráběna je převážně z přírodních materiálů, své zastoupení ve výrobě mají ale i umělá vlákna. Díky vysoké kvalitě zpracování síťovka nahradí v průměru až 150 jednorázových igelitových nákupních tašek ze supermarketů. V roce 2020 Česká síťovka zaznamenala významný milník v podobě 1 milionu prodaných kusů.

Související výrobky
Alternativní produkty