Klíčenka - Dáme kilo!

Doba dodání:
1 týden

Milí zákazníci, fandové i příznivci Brašnářství Tlustý,

solidarita z minulého jara je tatam, o koronaviru nechce nikdo ani slyšet, všichni jsme z toho unavení. Jsou mezi námi ale lidé, kteří to odnesli ještě více než my.  Nám se minulý rok díky objednávkám od Vás všech dařilo, tento rok slavíme navíc 100 000 zákazníků, a proto bychom rádi vrátili společnosti část našeho úspěchu.

Spouštíme proto projekt Damekilo.cz - z každé objednávky, kterou u nás uděláte, dáme 100 Kč na projekt, o kterém si myslíme, že za to stojí. Tento měsíc jsme se rozhodli pomoci svobodným maminkám s dětmi a Klubu svobodných matek z.s.

Sehnat práci je pro svobodné matky často nemožné. Díky projektu Dámekilo získají práci níže uvedené tři konkrétní maminky. Připravili jsme pro ně možnost spolupracovat na klíčenkách a tak si vydělat.

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Klíčenka - Dáme kilo!

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
100 Kč
100 Kč
+ EUR 4.00

help více info.
200 Kč
200 Kč
+ EUR 8.00

help více info.
500 Kč
500 Kč
+ EUR 19.00

help více info.
1 000 Kč
1 000 Kč
+ EUR 37.00

help více info.
2 000 Kč
2 000 Kč
+ EUR 74.00

help více info.
5 000 Kč
5 000 Kč
+ EUR 185.00

help více info.
10 000 Kč
10 000 Kč
+ EUR 370.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 12
Popis produktu

Každé kilo pomůže!

Stovku - kilo má v kapse každý. Utrácíme tuto částku každý den za často nevýznamné věci. Když každý z nás dá kilo, vy i my, a když se takových „kil“ sejde hodně, může to pomoci dobré věci. Pojďme společně každý dát kilo a pomoci lidem, kteří naši pomoci opravdu potřebují!

Ode dneška proto každý, kdo si u nás koupí klíčenku s logem Dámekilo.cz, přispěje tímto nakupem 100 Kč nejen na podporu níže uvedených 3 konkrétních maminek, ale i na další matky samoživitelky sdružené v Klubu svobodných matek z.s.

Pokud budete chtít přispět více, budete si moci ke každému výrobku zadat "příplatek" od 100 - 10 000 Kč. Každé kilo pomůže. Každý kdo se připojí a "dá kilo", od nás dostane symbolickou klíčenku s logem Damekilo.cz zdarma jako odměnu a poděkování za účast na tomto dobročinném projektu.

V březnu dáme kilo na Klubsvobodnychmatek.cz

Klub svobodných matek z.s. pomáhá stovkám maminek s dětmi s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, pomáhá dětem hradit obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Zároveň pomáhá mamínkám, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání a samoživitelům na OSVČ a živnostníkům, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání.

Díky projektu Dámekilo a vašim příspěvkům na symbolické klíčenky můžeme dát práci domů těmto třem svobodným maminkám:

  • Lucie Sýkorová - maminka Lucie sama pečuje o devítiletá dvojčata. Před půl rokem se stěhovali do malého bytu, který bylo potřeba vybavit a zařídit pro děti a také zajistit dětem potřebné pomůcky na distanční výuku. Každý nákup musí opravdu velice dobře zvážit a promyslet, protože Covid zasáhl i do jejich rozpočtu z důvodu vysokých nákladů na ochranné pomůcky pro syna, astmatika. Blíží se období vyúčtování záloh na energie, které je strašákem nejedné maminky samoživitelky.

  • Bohdana Pličková Brožíková - Bohdana je maminkou dvanáctým rokem, z toho je již deset let na péči o syna sama. Stal se z ní, jak sama říká:" multifunkční rodič a myslím, že mám kus práce za sebou (a spousty před sebou)." Pandemie jí vzala práci ale stále bojuje dál. Za syna, jeho budoucnost a sny.

  • Věra Pupová - maminka Věra z Kladna se už 14 let stará sama o syna Honzíka, který trpí kombinovaným postiženým. Možnost přivýdělku velmi uvítala, protože péče o syna je velmi náročná a nemůže docházet do zaměstnání mimo domov. 

 Veškeré vybrané finanční prostředky navíc budou převedeny Klubu svobodných matek z.s. k přerozdělení svobodným maminkám.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Ihned k odběru, Drobné výrobky, Klíčenky