Klíčenka - Dáme kilo!

Doba dodání:
3 týdny

Stovku - kilo má v kapse každý. Utrácíme tuto částku každý den za často nevýznamné věci. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Klíčenka - Dáme kilo!

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Příspěvek 100 Kč
Příspěvek 100 Kč

helpvíce info.
Příspěvek 200Kč
Příspěvek 200Kč

helpvíce info.
Příspěvek 500Kč
Příspěvek 500Kč

helpvíce info.
Příspěvek 1000Kč
Příspěvek 1000Kč

helpvíce info.
Příspěvek 2000Kč
Příspěvek 2000Kč

helpvíce info.
Příspěvek 5000Kč
Příspěvek 5000Kč

helpvíce info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 12
Hodnocení zákazníků
5,0
Tento výrobek zakoupilo již: 1412 zákazníku
Všech 855 hodnocení
David Šťourač
Dnes nečekaně dorazila klíčenka. #damekilo Díky @tlustyleatherworks
Vice recenzi
Popis produktu

Každé kilo pomůže!

Stovku - kilo má v kapse každý. Utrácíme tuto částku každý den za často nevýznamné věci. Když každý z nás dá kilo, vy i my, a když se takových „kil“ sejde hodně, může to pomoci dobré věci. Pojďme společně každý dát kilo a pomoci lidem, kteří naši pomoci opravdu potřebují!

Ode dneška proto každý, kdo si u nás koupí klíčenku s logem Dámekilo.cz, přispěje tímto nakupem 100 Kč nejen na podporu níže uvedených 3 konkrétních maminek, ale i na další matky samoživitelky sdružené v Klubu svobodných matek z.s.

Pokud budete chtít přispět více, budete si moci ke každému výrobku zadat "příplatek" od 100 - 10 000 Kč. Každé kilo pomůže. Každý kdo se připojí a "dá kilo", od nás dostane symbolickou klíčenku s logem Damekilo.cz zdarma jako odměnu a poděkování za účast na tomto dobročinném projektu.

V březnu dáme kilo na Klubsvobodnychmatek.cz

Klub svobodných matek z.s. pomáhá stovkám maminek s dětmi s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, pomáhá dětem hradit obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Zároveň pomáhá mamínkám, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání a samoživitelům na OSVČ a živnostníkům, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání.

Díky projektu Dámekilo a vašim příspěvkům na symbolické klíčenky můžeme dát práci domů těmto třem svobodným maminkám:

  • Lucie Sýkorová - maminka Lucie sama pečuje o devítiletá dvojčata. Před půl rokem se stěhovali do malého bytu, který bylo potřeba vybavit a zařídit pro děti a také zajistit dětem potřebné pomůcky na distanční výuku. Každý nákup musí opravdu velice dobře zvážit a promyslet, protože Covid zasáhl i do jejich rozpočtu z důvodu vysokých nákladů na ochranné pomůcky pro syna, astmatika. Blíží se období vyúčtování záloh na energie, které je strašákem nejedné maminky samoživitelky.

  • Bohdana Pličková Brožíková - Bohdana je maminkou dvanáctým rokem, z toho je již deset let na péči o syna sama. Stal se z ní, jak sama říká:" multifunkční rodič a myslím, že mám kus práce za sebou (a spousty před sebou)." Pandemie jí vzala práci ale stále bojuje dál. Za syna, jeho budoucnost a sny.

  • Věra Pupová - maminka Věra z Kladna se už 14 let stará sama o syna Honzíka, který trpí kombinovaným postiženým. Možnost přivýdělku velmi uvítala, protože péče o syna je velmi náročná a nemůže docházet do zaměstnání mimo domov. 

 Veškeré vybrané finanční prostředky navíc budou převedeny Klubu svobodných matek z.s. k přerozdělení svobodným maminkám.