Klíčenka - Dáme kilo!

Doba dodání:
3 týdny

Stovku - kilo má v kapse každý. Utrácíme tuto částku každý den za často nevýznamné věci. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Klíčenka - Dáme kilo!

Cena aktuální konfigurace
EUR 12
Hodnocení zákazníků
5,0
Tento výrobek zakoupilo již: 1418 zákazníku
Všech 862 hodnocení
David Šťourač
Dnes nečekaně dorazila klíčenka. #damekilo Díky @tlustyleatherworks
Vice recenzi
Popis produktu

Každé kilo pomůže!

Stovku - kilo má v kapse každý. Utrácíme tuto částku každý den za často nevýznamné věci. Když každý z nás dá kilo, vy i my, a když se takových „kil“ sejde hodně, může to pomoci dobré věci. Pojďme společně každý dát kilo a pomoci lidem, kteří naši pomoci opravdu potřebují!

Ode dneška proto každý, kdo si u nás koupí klíčenku s logem Dámekilo.cz, přispěje tímto nakupem 100 Kč nejen na podporu níže uvedených 3 konkrétních maminek, ale i na další matky samoživitelky sdružené v Klubu svobodných matek z.s.

Pokud budete chtít přispět více, budete si moci ke každému výrobku zadat "příplatek" od 100 - 10 000 Kč. Každé kilo pomůže. Každý kdo se připojí a "dá kilo", od nás dostane symbolickou klíčenku s logem Damekilo.cz zdarma jako odměnu a poděkování za účast na tomto dobročinném projektu.

V březnu dáme kilo na Klubsvobodnychmatek.cz

Klub svobodných matek z.s. pomáhá stovkám maminek s dětmi s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, pomáhá dětem hradit obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Zároveň pomáhá mamínkám, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání a samoživitelům na OSVČ a živnostníkům, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání.

Díky projektu Dámekilo a vašim příspěvkům na symbolické klíčenky můžeme dát práci domů těmto třem svobodným maminkám:

  • Lucie Sýkorová - maminka Lucie sama pečuje o devítiletá dvojčata. Před půl rokem se stěhovali do malého bytu, který bylo potřeba vybavit a zařídit pro děti a také zajistit dětem potřebné pomůcky na distanční výuku. Každý nákup musí opravdu velice dobře zvážit a promyslet, protože Covid zasáhl i do jejich rozpočtu z důvodu vysokých nákladů na ochranné pomůcky pro syna, astmatika. Blíží se období vyúčtování záloh na energie, které je strašákem nejedné maminky samoživitelky.

  • Bohdana Pličková Brožíková - Bohdana je maminkou dvanáctým rokem, z toho je již deset let na péči o syna sama. Stal se z ní, jak sama říká:" multifunkční rodič a myslím, že mám kus práce za sebou (a spousty před sebou)." Pandemie jí vzala práci ale stále bojuje dál. Za syna, jeho budoucnost a sny.

  • Věra Pupová - maminka Věra z Kladna se už 14 let stará sama o syna Honzíka, který trpí kombinovaným postiženým. Možnost přivýdělku velmi uvítala, protože péče o syna je velmi náročná a nemůže docházet do zaměstnání mimo domov. 

 Veškeré vybrané finanční prostředky navíc budou převedeny Klubu svobodných matek z.s. k přerozdělení svobodným maminkám.